Pasaport Kayıt İşlemleriBlackBerry OS 10 İşletim Sistemi Uygulama Noktasında Sınıfı Geçti

BlackBerry OS 10 İşletim Sistemi Uygulama Noktasında Sınıfı Geçti

Henüz birkaç günlük bir işletim sistemi olmasına rağmen BlackBerry OS 10 İşletim Sistemi sınıfı geçmeyi başardı ve Windows Phone 8’in düştüğü yanılgıya düşmedi. Hali hazırda pazarı domine eden İOS ve Android ürünlerinde Uygulama Marketlerine baktığınızda Yarım Milyonu aşmış uygulama sayılarını rahatlıkla görebilirsiniz. Bu durum özellikle Akıllı Telefonları Uygulama amaçlı olarak alan ve birbirinden farklı uygulamaları […]


Henüz birkaç günlük bir işletim sistemi olmasına rağmen OS 10 İşletim Sistemi sınıfı geçmeyi başardı ve Windows Phone 8’in düştüğü yanılgıya düşmedi.

Hali hazırda pazarı domine eden İOS ve Android ürünlerinde Uygulama Marketlerine baktığınızda Yarım Milyonu aşmış uygulama sayılarını rahatlıkla görebilirsiniz.

Bu durum özellikle Akıllı Telefonları Uygulama amaçlı olarak alan ve birbirinden farklı uygulamaları cihazlarına yükleyerek kullanan kullanıcıların çok dikkat ettikleri bir nokta halini almaya başladı. Ve telefon satışlarındaki önem de buna bağlı olarak artmaya başladı

BlackBerry OS 10 İşletim Sistemi Uygulama Noktasında Sınıfı Geçti
OS 10 İşletim Sistemi Uygulama Noktasında Sınıfı Geçti

Windows Phone 8 İşletim Sistemi bu noktada oldukça başarısız bir adım atarak Uygulama Market alanında yoğun bir çalışma yapmadı. Bu durumda pazara çıkan Windows Phone İşletim Sistemine sahip cihazların satışları için büyük bir dezavantaj olarak ön plana çıktı.

  BlackBerry Firması Ön Yüze Çift Ekran Patent Başvurusunu Yaptı

Ancak geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan Os 10 İşletim Sistemi pazara 70.000 den fazla uygulama ile çıkmayı başardı. Ayrıca Android İşletim Sistemi için üretilen uygulamaları dönüştüren Port çalışması sayesinde de Uygulama yönünden Tam Not almayı başardı.

Birkaç ay içerisinde ve modelleri ile pazara adım atacak olan, tamamen yenilenmiş İşletim Sistemi bir anlamda pazara girdiği gibi Uygulama noktasında da golünü atmış olacak.

Bu durumun satışlarda da önemli bir artı halini alması ve düşüşteki firmayı canlandırması bekleniyor


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status