BlackBerry Q10 25 Mayıstan İtibaren Türkiye Pazarında

BlackBerry Q10 25 Mayıstan İtibaren Türkiye Pazarında

BlackBerry OS 10 İşletim Sistemi ile pazara çıkan ilk 2 modelden birisi olan BlackBerry Q10 modeli operatörler tarafından Türkiye pazarında yarından itibaren satışa sunulacak. Türkcell, Vodafone ve Avea tarafından eş zamanlı olarak çeşitli sözleşmeli paketler ve nakit satış imkanı ile satışa sunulacak olan BlackBerry Q10 modeli BB firması için yeni bir başlangıcında ilk adımı olacak. […]


OS 10 İşletim Sistemi ile pazara çıkan ilk 2 modelden birisi olan modeli operatörler tarafından Türkiye pazarında yarından itibaren satışa sunulacak.

Türkcell, Vodafone ve Avea tarafından eş zamanlı olarak çeşitli sözleşmeli paketler ve nakit satış imkanı ile satışa sunulacak olan modeli BB firması için yeni bir başlangıcında ilk adımı olacak.

T10 serisi ile dokunmatik ekranlı bir modelle pazara çıkan ve OS 10 sürümünü tanıtan firma şimdi de QWERTY Klavye ile pazardaki yerini almaya hazırlanıyor.

2000 TL’lik fiyat ile Türkiye pazarına giriş yapacak olan modeli bu noktada ne yazık ki rekabetin altında kalacak gibi görünüyor.

  Mobil İşletim Sistemi Savaşında BlackBerry mi, Microsoft mu Galip Gelecek?
BlackBerry Q10 Türkiye Pazarında Satışta
BlackBerry Q10 Türkiye Pazarında Satışta

Samsung Galaxy S4 ve HTC One gibi iki önemli modelin 2000 TL’den satıldığı, Sony Xperia Z gibi bir modelin ise 1850 TL den alıcı bulduğu bir pazarda QWERTY Klavyeli BB Q10 modelinin 2000 TL’den satılması oldukça zor gibi görünüyor.

Bakalım Operatörler yaptıkları kampanyalar ile özellikle Kurumsal Müşterilerine BlackBerry Q10 modelini sevdirebilecekler mi?


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status