Pasaport Kayıt İşlemleriBlackBerry Z10 İçin Sızıntılarla Beraber Geri Sayım Başladı

BlackBerry Z10 İçin Sızıntılarla Beraber Geri Sayım Başladı

2013 senesini kurtulma ve eskiye dönüş senesi olarak hesaplayan birçok firmadan birisi olan ve bu yöndeki ilk adımını da Z10 ismini verdiği cihazla başlatmayı planlayan BlackBerry firması geri sayıma başladı. Henüz resmi olarak tanıtılmadan birçok bilginin sızdırıldığı BlackBerry Z10 serisi Akıllı Telefonlar 2013 Ocak ayı sonunda tanıtılacak gibi görünüyor. Firma tarafından birçok operatör ile yapılan […]


2013 senesini kurtulma ve eskiye dönüş senesi olarak hesaplayan birçok firmadan birisi olan ve bu yöndeki ilk adımını da Z10 ismini verdiği cihazla başlatmayı planlayan firması geri sayıma başladı.

Henüz resmi olarak tanıtılmadan birçok bilginin sızdırıldığı serisi Akıllı Telefonlar 2013 Ocak ayı sonunda tanıtılacak gibi görünüyor.

Firma tarafından birçok operatör ile yapılan görüşmeler sonucunda desteklerinde artmaya başlaması için bir ışığın doğmasına sebep olmaya başladı. Eğer beklentiler gerçekleşirse son 2-3 senedir zor günler yaşayan ve iflasın eşiğine gelen firması için 2013 ve sonrası bir kurtuluş süreci haline gelebilir.

BlackBerry OS 10 İşletim Sistemli BlackBerry L Serisi
BlackBerry OS 10 İşletim Sistemli BlackBerry L Serisi

Modelinin Fiyatı da Sızdırıldı

 

Henüz pazara çıkmadan teknik birçok özelliğin sızdırıldığı serisinde en son Fiyat bilgisi de sızdırılan bilgiler arasına girmeyi başardı.

Henüz satış fiyatı tam olarak bildirilmemiş olsa da bazı kaynaklara göre BlackBerry Z10 serisine 2 senelik sözleşme 149 TL’den sahip olabilmek mümkün olacak.

Elbette ki bu fiyata göre pazardaki birçok rakibinden de bir adım öne geçmiş olacak firması. Ancak BlackBerry Z10 ve istenilen başarıya ulaşabilecek mi o henüz belli değil.

Onu da 2013 senesi içerisindeki Resmi Satış Rakamları ortaya koyacak.

  Mobil İşletim Sistemi Savaşında BlackBerry mi, Microsoft mu Galip Gelecek?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status