BlackBerry Z10 İçin Sızıntılarla Beraber Geri Sayım Başladı

2013 senesini kurtulma ve eskiye dönüş senesi olarak hesaplayan birçok firmadan birisi olan ve bu yöndeki ilk adımını da Z10 ismini verdiği cihazla başlatmayı planlayan BlackBerry firması geri sayıma başladı.

Henüz resmi olarak tanıtılmadan birçok bilginin sızdırıldığı BlackBerry Z10 serisi Akıllı Telefonlar 2013 Ocak ayı sonunda tanıtılacak gibi görünüyor.

Firma tarafından birçok operatör ile yapılan görüşmeler sonucunda desteklerinde artmaya başlaması BlackBerry için bir ışığın doğmasına sebep olmaya başladı. Eğer beklentiler gerçekleşirse son 2-3 senedir zor günler yaşayan ve iflasın eşiğine gelen BlackBerry firması için 2013 ve sonrası bir kurtuluş süreci haline gelebilir.

BlackBerry OS 10 İşletim Sistemli BlackBerry L Serisi
BlackBerry OS 10 İşletim Sistemli BlackBerry L Serisi

BlackBerry Z10 Modelinin Fiyatı da Sızdırıldı

 

Henüz pazara çıkmadan teknik birçok özelliğin sızdırıldığı BlackBerry Z10 serisinde en son Fiyat bilgisi de sızdırılan bilgiler arasına girmeyi başardı.

Henüz satış fiyatı tam olarak bildirilmemiş olsa da bazı kaynaklara göre BlackBerry Z10 serisine 2 senelik sözleşme 149 TL’den sahip olabilmek mümkün olacak.

Elbette ki bu fiyata göre pazardaki birçok rakibinden de bir adım öne geçmiş olacak RIM firması. Ancak BlackBerry Z10 ve BlackBerry 10 İşletim Sistemi istenilen başarıya ulaşabilecek mi o henüz belli değil.

Onu da 2013 senesi içerisindeki Resmi Satış Rakamları ortaya koyacak.

BlackBerry Z10 İçin Sızıntılarla Beraber Geri Sayım Başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 4 Aralık 2013, 23:10

    Blackberry z10 klavyesi kadar kotu bir klavye daha gormedim arkadas.

    Cevapla