BlackBerry Z10 Modeli İçin İlk Fiyat Bilgisi Sızdı

BlackBerry Z10 Modeli İçin İlk Fiyat Bilgisi Sızdı

Son dönemde adından sıkça söz ettirmeye başlayan ve mobil cihazlar içinde merakla beklenen bir konuma gelen BlackBerry Z10 modeli için ilk fiyat bilgileri de gelmeye başladı. Carphone Warehouse kaynaklarına göre BlackBerry Z10 modeli 480 Sterlin gibi bir fiyattan satışa çıkacak. 70.000 Uygulama ile pazara çıkacak olan BlackBerry 10 İşletim Sistemi ile gelecek olan BlackBerry Z10 […]Son dönemde adından sıkça söz ettirmeye başlayan ve mobil cihazlar içinde merakla beklenen bir konuma gelen modeli için ilk fiyat bilgileri de gelmeye başladı. Carphone Warehouse kaynaklarına göre modeli 480 Sterlin gibi bir fiyattan satışa çıkacak.

70.000 Uygulama ile pazara çıkacak olan ile gelecek olan modeli ayrıca 5 dakikalık bir port işlemi sonrasında şuan halihazırda Android 2.3 İşletim Sistemini destekleyen Tüm Android Uygulamalarını da çalıştırabilecek.

Bu kapsamda pazarda göreceği ilginin artacağı düşünülen BlackBerry Z10 için ilk etapta Sim Kilitsiz olarak satılacak cihazların Apple iPhone 5 fiyatında pazara çıkması biraz da akıllarda soru işaretlerini oluşmasına sebep olmuş durumda.

  Dokunmatik Ekranlı BlackBerry Z10 Modeli Avea Bayilerinde Satışa Çıkıyor
BlackBerry OS 10 İşletim Sistemli BlackBerry L Serisi
BlackBerry OS 10 İşletim Sistemli BlackBerry L Serisi

Henüz nasıl bir satış performansı göstereceği belli olmayan Z10 modeli için kesin fiyat bilgileri için ise biraz daha beklememiz gerekecek gibi görünüyor.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Teknoloji'nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status