BlackBerry Z10 Modelinden Siyah ve Beyaz Renk Seçenekleri

Research In Motion (RIM) 30 Ocak’ ta New York’ ta bir tanıtım düzenleyerek mobil sektörüne damgasını vurmaya hazırlanıyor. Blackberry 10 işlerim sistemi ile birlikte yeni donanım çözümlerini sergilemesi beklenen şirket in alışılmışın dışında bir programla karşımıza çıkması bekleniyor. Keza yapılan köklü değişiklikler ve izlenen de bu beklentinin boşa olmayacağını doğrular nitelikte.

Unwiredview.com sitesi sitesinde, güvenilir bir kaynak olduğunu ispatlamış RIM’ in pazarlama dökümanlarından  alınan bazı görüntülerden paylaşım yapan evleaks, şirketin yeni cihazları hakkında bilgi sahibi olmamız konusunda çok yardımcı oldu.

Tam dokunmatik giriş yöntemiyle Torch modellerini andıran L serisinin bu ilk modeli BlackBerry Z10 şeklinde isimlendirilecek. İnternette detaylı olarak inceleyebileceğimiz modelin siyah çerçeve ve beyaz kasaya sahip başka bir sürümü de kullanıcıların hizmetinde olacak. QWERT klavyeye sahip BlackBerry 10 işletim sistemli telefon hakkındaki başka bir iddia ise isminin BlackBerry X10 olabileceği doğrultusunda.

BlackBerry Z10 Modelinden Siyah ve Beyaz Renk Seçenekleri
BlackBerry Z10 Modelinden Siyah ve Beyaz Renk Seçenekleri

2013’ ün ilk çeyreğinde satışa sunulması beklenen BlackBerry Z10’ un bazı teknik özellikleri ise, Metal kasa, microUSB, microHDMI portları, 1,800 mAh pili bünyesinde barındırması. Nevada kod adlı fiziksel klavyeli çözümünse büyük ekranlı Z10 ile aynı zamanda olmasa da ilk BB10 işletim sistemli cihazın tüketiciyle buluşmasından kısa süre sonra çıkışını yapacağı yönünde iddialar mevcut.

Şuan için bu iddiaların gerçeklik payı nekadar doğru bilinmemekle birlikte isimsiz kaynaklardan yakında yeni detaylar öğrenebileceğimizi düşünüyoruz.

BlackBerry Z10 Modelinden Siyah ve Beyaz Renk Seçenekleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir