BlackBerry Z30 Modeline İlişkin İlk Bilgiler Gelmeye Başladı

BlackBerry Z30 Modeline İlişkin İlk Bilgiler Gelmeye Başladı

BlackBerry firması tarafından pazara sürülmesi ve Yeni Tepe Modeli olması beklenilen BlackBerry Z30 modelinin ilk görüntüsü Youtube üzerinden paylaşıldı. 5 inçlik Full HD çözünürlükte AMOLED yapıdaki bir ekran ile pazara çıkması beklenilen BB Z30 modelinin Qualcomm SnapDragon 600 serisi 1.7 Ghz’lik Dört Çekirdekli işlemciye sahip olması ve 2 GB ram ile kullanıcıya sunulması bekleniyor. BlackBerry […]

yorumlar.net

firması tarafından pazara sürülmesi ve Yeni Tepe Modeli olması beklenilen Z30 modelinin ilk görüntüsü Youtube üzerinden paylaşıldı.

5 inçlik Full HD çözünürlükte AMOLED yapıdaki bir ekran ile pazara çıkması beklenilen BB Z30 modelinin Qualcomm SnapDragon 600 serisi 1.7 Ghz’lik Dört Çekirdekli işlemciye sahip olması ve 2 GB ram ile kullanıcıya sunulması bekleniyor.

ile pazara çıkacak olan bu modelin bir anlamda yavaşlayan satışları için yeni bir kurtarıcı olması bekleniyor. BlackBerry Z10 modeli ile iyi bir ivme yakalayan ama üst modellerden dolayı geri düşen firmanın BB Z30 modeli ile yeniden ön plana çıkması bekleniyor.

BlackBerry Z30 Modeline İlişkin İlk Bilgiler Gelmeye Başladı
BlackBerry Z30 Modeline İlişkin İlk Bilgiler Gelmeye Başladı

Micro HDMI desteği olacak olan modelin Oyun ve Video gibi işlemlerde ekrandaki tüm görüntüyü daha net ve bozulma olmadan TV Ekranına yönlendirilmesi amaçlanıyor.

  BlackBerry L Serisi ve BlackBerry OS 10 İşletim Sistemi Yüzünü Gösterdi

İşte BlackBerry Z30 modeline ilişkin sızdırılan video. İyi Seyirler.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status