Bu Android Uygulamasıyla Telefonunuzu Şarj Etmeyi Unutmazsınız

Bu Android Uygulamasıyla Telefonunuzu Şarj Etmeyi Unutmazsınız

Gün geçmiyorki Android için hergün yeni ilginç bir uygulama çıkmasın. Bu sefer Android için şarj yapmayı hatırlatan bir uygulama yayınlandı. Günlük hayatta telefonu çok fazla kullanan yoğun iş temposundan şarj etmeyi unutanlar bu uygulamayı telefonlarına kurmaları gerekli. Çünkü bu uygulama size telefonunuzu şarj etmeniz gerektiği konusunda uyarıyor. Extend battery life: AC Socket isimli bu uygulama hem sesli uyarıyor hemde […]yorumlar.net

Gün geçmiyorki Android için hergün yeni ilginç bir uygulama çıkmasın. Bu sefer Android için şarj yapmayı hatırlatan bir uygulama yayınlandı. Günlük hayatta telefonu çok fazla kullanan yoğun iş temposundan şarj etmeyi unutanlar bu uygulamayı telefonlarına kurmaları gerekli.

Çünkü bu uygulama size telefonunuzu şarj etmeniz gerektiği konusunda uyarıyor. Extend battery life: AC Socket isimli bu uygulama hem sesli uyarıyor hemde varsa telefonunuzda led flaşı, led’li uyarı yapıyor. Uygulama ücretsiz olup Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

Extend battery life: AC Socket Uygulaması sadece sizi uyarmıyor gün içerisinde telefonunuzu hangi saatler arasında yoğun olarak kullandığınızı tablo halinde gösteriyor. Özellikle akşamdan akşama şarj edenler için hazırlanmış Alarm menüsüyle belirlediğiniz saatler arasında sizi şarj konusunda uyarıyor.

  Samsung Galaxy S4 ve HTC One İçin Facebook Home Uygulaması Hazır
Android için Extend battery life: AC Socket
Android için Extend battery life: AC Socket

 

Extend battery life: AC Socket
Extend battery life: AC Socket

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

ismail Tıknaz
ismail Tıknaz Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu olamn yazarımız, sektöre ilişkin haberler üretiyor.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status