BuKoli Kargo Teslimat Sistemi Kapanıyor

featured

İstanbul içinde yaygın olarak kullanılan ve 2014 yılında Borusan Holding tarafından hayata geçirilen Ürün Teslimat Sistemi BuKoli 30 Haziran 2017 tarihinde hizmetlerine son verecek.

Yapı olarak bir kargo firmasından biraz daha çalışan BuKoli sisteminde kargolarınız için BuKoli Noktaları belirleyebiliyor ve kargoların bu noktaya teslim edilmesini sağlayabiliyordunuz.

Bu sistem sayesinde gelen kargoların sizi evde bulamaması gibi bir sorun çözüme kavuşmuş oluyordu. Sizde BuKoli Noktasının çalışma saatlerini baz alarak ürünü gidip bu konumdan teslim alabiliyordunuz.

 

BuKoli Kapanma Duyurusu

 

Büyük Firmalar İle İş Ortaklıkları Kuruldu

D&R, GoldMaster, 1V1Y.com, Avon, Decathlon, Morhipo, Fotopazar, İdefix, Lilakutu, LC Waikiki, Kitapyurdu, Markafoni, Morhipo, Nespresso, Sachane, Sahinler Tekstil, Sportive ve Webdenal.com gibi birçok Online Pazarlama sitesi ile çalışmalar yapan BuKoli yaptığı yatırımların karşılığını alamamış gibi görünüyor.

İstanbul dışına açılma konusunda sıkıntılar yaşayan ve İstanbul’da 33 farklı ilçede, 600 tane Bukoli teslimat noktasında hizmet veren sistem artık kullanıcılardan yeni teslimat almayacak.

Daha önce verilen teslimatlar ise 30 Haziran 2017 tarihine kadar teslim edilecek ve BuKoli sistemi tamamen kapılarını kapatacak.

Sistemin kapatılması ile alakalı olarak henüz bir açıklama yapılmadı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir