Bütçe Dostu Motorola Moto E Yenileniyor

Bütçe Dostu Motorola Moto E Yenileniyor

2014 yılının Mayıs ayında pazara sürülen Motorola Moto E serisinin 2015 yılı için Güncellenerek yeniden pazara sürüleceği bilgileri gelmeye başladı. Motorola Moto X ve Motorola Moto G modelleri ile hemen hemen aynı seviyede bir ürün olan Motorola Moto E serisinde 540*960 Piksellik 4,3 inçlik ekran, 1 GB değerinde Ram Bellek, 1.2 Ghz’lik hıza sahip SnapDragon […]yorumlar.net

2014 yılının Mayıs ayında pazara sürülen Moto E serisinin 2015 yılı için Güncellenerek yeniden pazara sürüleceği bilgileri gelmeye başladı.

Moto X ve Moto G modelleri ile hemen hemen aynı seviyede bir ürün olan Motorola Moto E serisinde 540*960 Piksellik 4,3 inçlik ekran, 1 GB değerinde Ram Bellek, 1.2 Ghz’lik hıza sahip SnapDragon İşlemci ve 5 MP değerinde Kamera tercih edilmişti.

 

Yeni Motorola Moto E Daha İyi Performans Verecek

Yenilenen Moto E serisinde ekran boyutu 4.3 seviyesinden 4.5 seviyesine çıkarken ekran çözünürlüğü 540*960 seviyesinde kalmış durumda.

1 GB Ram Bellek ve 4 Çekirdekli 1.2 Ghz’lik hıza sahip SnapDragon 400 serisi bir işlemci kullanılması beklenilen modelde 5 veya 8 MP değerinde flash desteksiz bir arka kamera yer alacak.

 

Bütçe Dostu Motorola Moto E Yenileniyor
Bütçe Dostu Motorola Moto E Yenileniyor

5.0 Lollipop Güncellemesi İle Gelecek

Motorola Moto E serisinin 2015 versiyonunda 5.0 L İşletim Sisteminin kullanılması bekleniyor. Bu sayede de en son sürüm yazılımla pazara çıkarak daha fazla kullanıcıya hitap etmiş olacak.

 

  HTC, Samsung ve Motorola Modellerinin Android 4.0 Ice Cream Sandwich Güncellemesi Çıktı
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status