Büyümeye Devam Eden D&R 200. Mağazası Çanakkale’de Açtı

Büyümeye Devam Eden D&R 200. Mağazası Çanakkale’de Açtı

Turkuvaz Müzik Kitap Mağ. Paz. AŞ. Tarafından satın alındıktan sonra TveK ile birleştirilen ve D&R Markası ile yoluna devam eden firma 200. Mağazasını Çanakkale’de açtı.


Tarafından satın alındıktan sonra ile birleştirilen ve Markası ile yoluna devam eden firma 200. Mağazasını Çanakkale’de açtı.

Doğan Grubu tarafından geçtiğimiz aylarda Turkuvaz Grubuna satışı yapılan yapılan yeni yatırımlar ve kapanan Mağazalarındaki dönüşümler ile mağaza sayısını 200’e ulaştırdı.

Mağazası bulunmayan ve müşteri potansiyeli iyi olan noktalardaki Mağazalarını kademeli olarak dönüşüme tabi tutarak Mağazası haline getiren Turkuvaz Grubu hem hem de Mağazası olan noktalarda ise Mağazalarını kapatma yoluna gitmişti.

 

D&R Mağazaları

 

Cadde Mağaza Sayısı Artmaya Başladı

Geçtiğimiz seneye kadar genellikle AVM gibi müşteri yoğunluğunun fazla olduğu noktalara mağaza açan firması Turkuvaz Grubuna geçtikten sonra Cadde Mağaza Sayısını hızla arttırmaya başladı.

Mağazası olarak işletilen mağazalarında kademeli olarak Mağazasına dönüştürülmesi ile mağaza sayısı da 200 seviyelerine ulaşmış oldu.

Yakın dönemde Tarafından dönüşüme tabi tutulacak ve açılacak yeni mağazalar ile D&R Markasının 250 Mağaza bandını da aşması bekleniyor.

Artan mağaza sayısı ile ciddi bir müşteri kitlesine ulaşmayı başaran D&R Markası özellikle bu alanda ciddi yatırımlar yaparak markalaşmaya başlayan diğer Kitap Mağazalarının ise şu aşamada epey önüne geçmiş durumda.


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM
Dost Siteler