Büyümeye Devam Eden D&R 200. Mağazası Çanakkale’de Açtı

D&R - Turkuvaz Müzik Kitap Mağ. Paz. AŞ.

Turkuvaz Müzik Kitap Mağ. Paz. AŞ. Tarafından satın alındıktan sonra TveK ile birleştirilen ve D&R Markası ile yoluna devam eden firma 200. Mağazasını Çanakkale’de açtı.

Doğan Grubu tarafından geçtiğimiz aylarda Turkuvaz Grubuna satışı yapılan D&R yapılan yeni yatırımlar ve kapanan TveK Mağazalarındaki dönüşümler ile mağaza sayısını 200’e ulaştırdı.

D&R Mağazası bulunmayan ve müşteri potansiyeli iyi olan noktalardaki TveK Mağazalarını kademeli olarak dönüşüme tabi tutarak D&R Mağazası haline getiren Turkuvaz Grubu hem D&R hem de TveK Mağazası olan noktalarda ise TveK Mağazalarını kapatma yoluna gitmişti.

 

D&R Mağazaları

 

Cadde Mağaza Sayısı Artmaya Başladı

Geçtiğimiz seneye kadar genellikle AVM gibi müşteri yoğunluğunun fazla olduğu noktalara mağaza açan D&R firması Turkuvaz Grubuna geçtikten sonra Cadde Mağaza Sayısını hızla arttırmaya başladı.

TveK Mağazası olarak işletilen mağazalarında kademeli olarak D&R Mağazasına dönüştürülmesi ile mağaza sayısı da 200 seviyelerine ulaşmış oldu.

Yakın dönemde Turkuvaz Müzik Kitap Mağ. Paz. AŞ. Tarafından dönüşüme tabi tutulacak ve açılacak yeni mağazalar ile D&R Markasının 250 Mağaza bandını da aşması bekleniyor.

Artan mağaza sayısı ile ciddi bir müşteri kitlesine ulaşmayı başaran D&R Markası özellikle bu alanda ciddi yatırımlar yaparak markalaşmaya başlayan diğer Kitap Mağazalarının ise şu aşamada epey önüne geçmiş durumda.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir