Camera MX Uygulaması (Android Uygulamaları)

featured

Google Play Store üzerinden indirebileceğiniz Kamera Uygulamalarından birisi olan Camera MX Uygulaması Türkçe ara yüzü sayesinde ilk etapta kullanıcıları kendisine bağlamayı başarıyor.

Camera MX Uygulaması temelde diğer Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları gibi çekilen fotoğrafların yada yüklenilen fotoğrafların düzenlenmesi, albümlere eklenmesi veya çevrimiçi olarak paylaşılmasına olanak sağlıyor. Bu sayede her an çektiğiniz fotoğrafları çevrimiçi albümlerde ya da Sosyal Medya’da yayınlamanıza imkân tanımış oluyor.

Magix firması tarafından geliştirilen bu uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra çevrimiçi olarak Magix üzerinde Albüm oluşturma imkanınızda oluyor. Bu sayede telefonda saklamak istemediğiniz fotoları ya da başkaları ile paylaşmak istediğiniz düzenlemeleri çevrimiçi yükleme alanına ekleyebiliyorsunuz.

Fotoğraf çekimlerinde Flash açma kapama, zamanlama ve gerçek zamanlı efektler kullanabiliyorsunuz. Ancak bunların dışında uygulama üzerinden fotoğraf çekerken fazla bir müdahale şansınız ne yazık ki yok.

Çekim sırasında bazı fotoğraf makinelerinde da gördüğümüz Lomo, Işıl, Çiçek, poster, sepia gibi ek efektler uygulayabilirsiniz. Çok fazla bir fark yaratmasa da çekim yaparken değişiklik sevenler için ideal gibi görünüyor.

Uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra Türkçe olmasından dolayı kısa sürede kavrayabiliyorsunuz. Çekim sonrasında ise istediğinizi gibi fotoğrafa efektler verebiliyor eklemeler yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda kırpma veya düzenleme araçları da mevcut.

Google Play Store içindeki en iyi Fotoğraf Düzenleme Uygulaması olmasa bile Türkçe desteği ve temel işlemleri rahatlıkla yapabilmesi sayesinde birçok noktada işinizi görecektir.

Camera MX Uygulamasını telefonunuza yüklemek için Android Market sayfalarını kullanabilir veya aşağıdaki link üzerinden indirip kurulumu yapabilirsiniz.

 

Camera MX Fotoğraf Düzenleme- Android Uygulaması
Camera MX Fotoğraf Düzenleme- Android Uygulaması

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 10 sene önce

    Telefonun orjinal fotograf çekim programindan biraz daha kaliteli fotograf çekiyor, denemeler bu yönde fakat tek eksiği video kayıt yok onu da eklerlerse tek kelimeyle harika diyebilirim