Casper Via E1 Soru, Sorun, Kullanıcı Şikâyetleri ve Kullanıcı Yorumları

Casper Via E1 Soru, Sorun, Kullanıcı Şikâyetleri ve Kullanıcı Yorumları

Casper Via E1 serisi için kullanıcılardan gelen Sorun ve Sorunları incelemek, Kullanıcı Şikâyetleri ve Kullanıcı Yorumlarını sizlere aktarmak amacıyla bu konuyu açıyoruz. Cihazla alakalı olarak Aklınıza Takılan Tüm Soruları sorabilir, Şikâyet ve Önerilerinizi aktarabilirsiniz. Gelen her Kullanıcı Yorumu hem bizlere hem de ürünü almak isteyen muhtemel kullanıcılara yol gösterecek, modelle alakalı yaşanan sorunlarla alakalı bizlere […]


serisi için kullanıcılardan gelen Sorun ve Sorunları incelemek, Kullanıcı Şikâyetleri ve Kullanıcı Yorumlarını sizlere aktarmak amacıyla bu konuyu açıyoruz.

Cihazla alakalı olarak Aklınıza Takılan Tüm Soruları sorabilir, Şikâyet ve Önerilerinizi aktarabilirsiniz.

Gelen her Kullanıcı Yorumu hem bizlere hem de ürünü almak isteyen muhtemel kullanıcılara yol gösterecek, modelle alakalı yaşanan sorunlarla alakalı bizlere bilgi vermiş olacaktır.

Soru ve Yorumlarınız için sayfanın alt kısmında yer alan Yorum Alanını kullanabilirsiniz.

 

Casper Via E1 Ön Kısım
Ön Kısım

 

Ürün İncelemesi

Cihazla alakalı daha detaylı bilgiye ulaşmak ve Videolu İncelemesini izlemek için https://www.cepseyir.com/casper-via-e1-teknik-ozellikleri-incelemesi-19656.html adresini kullanabilirsiniz.

 

Sık Sorulan Sorular

Via E1 modeli ile alakalı olarak aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını buradan sizlere sunmaya çalışacağız.

 

Casper E1 Serisinin Kamera Çözünürlüğü Nedir?

Cihazın arka kısmında 8 MP değerinde ön kısmında ise 5 MP değerinde kameralar yer almaktadır.

Ayrıca cihazın hem Arka hem de Ön kısmında Led Flaş desteği mevcuttur.

 

Cihazın Ram Bellek ve Dâhili Belleği Ne Kadar?

Cihazın üzerinden 2 GB Ram Bellek ve 16 GB Dâhili Depolama alanı vardır. Ayrıca cihaza 64 GB’a kadar Micro SD Kart takmanız da mümkündür.

 

Batarya Değeri Nedir?

Cihazda 2.500 mAh’lik bir batarya yer almaktadır.

 

Cihazın Satış Fiyatı Nedir?

Cihaz 749 TL’den Türkiye Pazarında satışa sunulmuştur.

 

Casper Via E1 Ailesi
Ailesi

Format Atma – Hard Reset İşlemleri

Cihazla alakalı olarak Sıfırlama İşlemi yapmanız gerektiği durumlarda aşağıdaki video üzerinden cihaza Format Atma & Hard Reset işlemlerini uygulayabilirsiniz.

 

Casper Via E1 Kullanıcı Şikâyetleri

Casper Via E1 serisi ile alakalı olarak kullanıcılardan gelen Şikayet ve Sorunları direkt olarak sitemiz üzerinden sizlerle paylaşıyor olacağız.

Sizde Sorun ve Şikâyetlerinizi yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

 

Casper Via E1 Ailesi
Casper Via E1 Ailesi

 

Casper Via E1 Kullanıcı Yorumları da tıpkı Şikâyet ve Sorunlarda olduğu gibi sitemiz üzerinden son kullanıcıya aktarılıyor olacak.

Cihazı alan ve kullanan kullanıcıların yapmış olduğu yorumlar sayesinde daha cihazı almadan başarılı ve başarısız yönlerini rahatlıkla görebiliyor olacaksınız.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

432 yorum

  • İlk olarak verileri yedekleyin, Google hesaplarını kaldırın ve cihaza hard reset atın. Sorun çözülmez ise en yakın servis noktası ile görüşün.

  • Verileri yedekleyin, Google hesaplarını kaldırın ve cihaza Hard Reset atın. hafızada yer tutan sadece uygulamalar değildir. Fotoğraf – Video – Arka planda kayıt altına alınan datalar vs. Hepsi yer kaplar.

 1. Telefon kendiliğinden ısınıyor ve arkanında sadece casper vıa yaziyo hiç bir işlem yapılmıyor sorun neyden kaynaklı olabilir

 2. Casper via e1 kullanıyorum. Telefon görüşmelerimde karlı tarafa sesim çok az gidiyor beni duymakta güçlük çekiyorlar. Sorun ne olabilir?

 3. bn telefonu sıfırladm tuslarla ve actıgımdaa telefon setting hatası veriyor ve telefona giremıyorum

  • Cihazı kapatıp açın birde o şekilde deneyin. Format esnasında sıkıntı yaşanmış olabilir. Olmazsa servisle bir görüşün.

 4. Evimizdeki casper via e1 telefon bir anda kapandı sonra kendi kendine açılırken casper via yazısına kadar geliyor kapanıyor tekrardan yazıya gelip tekrar kapanıyor lütfen çözümü varsa bilgilendirin yoksa kendi telefonum bir süreliğine başka biri tarafından kullanılacak 🙁

  • Yazılımsal bir sorun da olabilir, ana kart kaynaklı bir sorun da. İlk olarak FORMAT atmayı deneyin. Açılmazsa servise gidecek yeni bir yazılım yüklenecek vs.

  • Yazılım veya donanım kaynaklıdır. Format atma yoluna gidebilirsiniz ama tüm verileriniz silinecektir.

  • Şarj ve Bildirim ışığı olması lazım o takılı kalmış olabilir. Yanıp yanıp sönüyorsa sorun yok. Devamlı yanıyorsa cihazı kapatın açın. Düzelme olmazsa Tüm verileri yedekleyin, google hesaplarını kaldırın ve cihaza hard reset atın. Sorun muhtemelen çözülecektir. Düzelme olmazsa servis ile görüşmeniz gerekebilir.

  • Telefon bi anda kitlendi ekranında casper vıa yazısı var açılmıyor hiç bir işlem yapılmıyor sorun nedir acaba?

  • Sorunun kaynağı Yazılımsal da olabilir Batarya veya Anakart kaynaklı bir sorun da olabilir. Servise girmesi lazım.

 5. Bende de Casper Via e 1 var şifreleme kutusu uygulamam bir ara vardı şimdi görünmüyor nasıl bulabilirim ayrıca Google play i falan da uygulamalarda göstermiyor nasıl

  • Varsa güncellemeleri yapın, tüm verileri yedekleyin, google hesaplarını kaldırın ve cihaza hard reset atın. Sorun muhtemelen çözülecektir. Düzelme olmazsa servis ile görüşmeniz gerekebilir.

 6. Merhaba, Yaklaşık 2 yıldır via e1 kullanıyorum ve çok memnunum fakat yaklaşık 2 ay önce ön kamera ters göstermeye başladı ve arka kameraya geçmesi olan ikon maalesef gözükmüyor. Telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm gene olmadı. Kısa bir süre normale döndü fakat şimdi gene aynı, ne yapmalıyım? (Düşme veya kırılma gibi bir durumda olmadı.)

  • Muhtemelen yazılımsal bir sorun söz konusu. Servis ile görüşüp cihaza yeniden bir yazılım atılmasını talep edebilirsiniz.
   Donanımsal bir sorun olma ihtimali ise azda olsa var. Bu durumda yine cihazın servise gitmesi gerekecek.

 7. Casper via e1 kullanıyorum .telefon casper via yazısında kaliyor açılmiyor 2-3 gün öncede ayni sey olmustu fakat 2-3 saat sonra açılmisti beklersem acilirmi, içindeki bilgileri kurtarabilimiyim

  • Yazılımsal bir takılma söz konusu muhtemelen. Bekleyin. Açılabilir de açılmayabilir de. Açılırsa tüm verileri yedekleyin. Bir yerde patlar çünkü bu sorun.

 8. Fabrika ayarlarına çevirdiğinden beri ağ hatası veriyor tema güncellemesi hava durumu güncellemesi vesaire hiçbirşey düzelmedi iki defa denememe rağmen üstelik mobil veriyi de denedim ve parmak izi sensörü çalışmıyor da..

  • Servis ile bir görüşün size gönderebilirse sıfırdan yazılım dosyası göndersin. Yada siz ürünü servise verin yazılım yüklesinler.

1 7 8 9

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
 • YORUM
Dost Siteler

Elektronik Sigara E Sigara Satış Sitesi

Salt Likit Salt Likit Çeşitleri

DMCA.com Protection Status