Casper VİA V8 akıllı cep telefonu

Casper zamanla ürettiği akıllı cep telefonlarıyla artık daha da kendini geliştirdi ve yüksek özelliklere sahip akıllı bir telefon daha piyasaya sürdü. Casper VİA V8 akıllı cep telefonu dünyada bir ilk olan 8 çekirdek Turbo işlemciye sahip ve 2,0 GHz hızında herkesin beğenisini kazanabilecek bir cihaz.

İnce, zarif ve 5’’ Full HD IPS geniş ekran tasarımıyla bildiğiniz akıllı telefonlara yepyeni bir hız ve estetik geliyor. 6 adet kızılötesi lens, 16 MP arka kamerası ile harika fotoğraf ve videolar çekerek güzel anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. 8 MP ön kameraya sahip Casper VİA V8 ile harika özçekimler yaparak sosyal medya araçlarıyla güzel anlarınızı paylaşabileceksiniz. Ayrıca 32 GB hafıza özelliği ile çok sayıda dosya, uygulama, müzik ve daha fazlasını telefonunuza hapsedebilirsiniz. Casper VİA V8 akıllı cep telefonu ayrıca Android 4.4.2 Android’in son sürüm işlemcisine sahip.

Casper VİA V8
Casper VİA V8

Casper VİA V8 akıllı cep telefonu YAMAHA ses güçlendirici özelliği ile size mükemmel ses kalitesiyle müzik dinleme ve video izleme özelliği sunuyor. Aynı zamanda ClearMotion akıllı video iyileştirme teknolojisi ile harika videolar çekip sevdiklerinizle paylaşabiliyorsunuz. Cam dizaynı, metal çerçevesi, Gorilla Glass 2 ekranı ve güçlendirilmiş arka cam yüzeyi ile pırıl pırıl bir cep telefonu sahibi olmanızı sağlayan Casper size bir cep telefonundan çok daha fazlasını sunuyor.

Yeni geliştirilen özelliklerle ve çeşitli renk ve tasarımlarıyla Casper VİA V8 akıllı telefona teknoloji mağazalarından, Casper mağazalarından ve internet üzerinden çeşitli sitelerden ulaşabilirsiniz. Ayrıca cep telefonu operatörlerinin akıllı telefon ve paket kampanyalarını da takip etmeyi unutmayın. 1150 TL il 1350 TL arasından değişen fiyatlarıyla Casper VİA V8 sizleri bekliyor.

Casper VİA V8 akıllı cep telefonu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir