Cep Avantaj Her Yöne Ekstra Tarifesi  (59 TL’ye Heryöne 2000 Dk + 2000 SMS + 1 GB İnternet)

Cep Avantaj Her Yöne Ekstra Tarifesi (59 TL’ye Heryöne 2000 Dk + 2000 SMS + 1 GB İnternet)

Madde 1: Vodafone Cep Avantaj Heryöne Ekstra tarifesi ile ayda 59 TL ödeyerek Heryöne 1000 Dakika Görüşme, Heryöne 1000 SMS gönderme ve 1 GB internet bağlantısına sahip olabilirsiniz Madde 2: Vodafone Cep Avantaj Heryöne Ekstra kampanyasına Katlayan Tarifeyi uygulayarak +1 Ödemek koşuluyla ayda 60 TL ödeyerek Heryöne 2000 Dakika Görüşme, Heryöne 2000 SMS gönderme ve 1 […]


Madde 1: Vodafone Heryöne Ekstra tarifesi ile ayda 59 TL ödeyerek Heryöne 1000 Dakika Görüşme, Heryöne 1000 SMS gönderme ve 1 GB internet bağlantısına sahip olabilirsiniz

Madde 2: Vodafone Heryöne Ekstra kampanyasına Katlayan Tarifeyi uygulayarak +1 Ödemek koşuluyla ayda 60 TL ödeyerek Heryöne 2000 Dakika Görüşme, Heryöne 2000 SMS gönderme ve 1 GB internet bağlantısına sahip olabilirsiniz

Kampanya kapsamında verilecek olan haklardan faydalanmak için 15 Nisan 2011 tarihine kadar bu tarifeye geçmeniz gerekecektir.
TARİFE ESASLARI:

· Tarifeye üye olan aboneler, her ay 59 TL karşılığında yurtiçinden kullanmak şartıyla heryöne 1000 dakika ve 1000 SMS kullanım hakkına sahip olur.

· Ayrıca abonelere her 30 günde bir 30 gün süresince kullanabilecekleri 1GB ücretsiz internet kullanma hakkı verilecektir.

  Avea Abonelerine Nokia 7230 Cep Telefonu Ayda 5 TL'den Başlayan Fiyatlarla

· Paket dahilindeki heryöne dakikalar belirtilen ülkelerdeki Vodafone numaraları ve sabit hatlar yönüne, her yöne SMSler ise belirtilen ülkelerdeki Vodafone numaraları yönüne yapılan kullanımlarda geçerlidir. Kıbrıs’a doğru Türkiye’den başlatılan çağrılar hariçtir.

· Her yöne dakika ve smslerin yurtdışındaki Vodafone abonelerini ararken veya mesaj atarken de geçerli olması için yurtdışındaki aranan veya mesaj gönderilen abonenin hem Vodafone abonesi olması, hem de Vodafone’un o ülkedeki alan kodunu (prefixini) kullanması gerekmektedir. Belirtilen koşulları sağlamayan ve her yöne dakikaların aşılması durumundaki yurtdışı aramalar standart yurtdışı arama tarifesi veya abonenin dahil olduğu yurtdışı arama seçeneğinden ücretlendirilir.

· Her yöne dakikaların aşılması durumunda yurtiçi görüşmelerin dakikası ise 40 Kr, mesajların adedi 35 Kr üzerinden ücretlendirilecektir.

· Tarifedeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 sn’dir.

· Tarife içerisindeki dakika ve smsler bir fatura dönemi için geçerlidir, bir sonraki aya devretmez.

· Yurtdışında veya KKTC’de Roaming halindeyken yapılan aramalar, özel servisler, faks, data, WAP kullanımı hariçtir; konferans servisi kullanılamaz.

· Toplu süre ücreti yeni abonelerde ilk ay için abonelik tarihinden fatura kesim tarihine kadar olan süre ile orantılı olarak alınır. Dönem içerisinde yapılan iptal işlemi veya başka bir anlık pakete geçmesi durumunda abone toplu süre ücretininin tamamını öder.

· Bir abone kendi üzerine 5 adet hat satın alabilir.

· Tarifedeki toplu sürenin bittiğine dair gönderilen bilgi SMS’i, son 48 saat içerisinde yapılan görüşmeleri kapsamayabilir.

· Tarife 15 Nisan 2011 tarihine kadar abone alımına açık olacaktır.

· Vodafone tarife koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

· Tarifeyle ilgili detaylar için www.vodafone.com.tr

· Fiyatlara KDV (%18) ve ÖİV (%25) dahildir.

KAMPANYA ESASLARI:

· “Tarife katlayan kampanya” kapsamında Heryöne Ekstra tarifesindeki aboneler 12 ay taahhüt vermeleri ve aylık 1 TL karşılığında, aylık 1000 heryöne dakika, 1000 heryöne SMS ve 1 GB internet kullanım hakkına sahip olacaktır.

· Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıkmaları, tarifelerini değiştirmeleri, hatlarını iptal ettirmeleri, numaralarını başka operatörlere taşımaları, hatlarının kısıtlanması gibi durumlarda kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için 20 TL’dir.

· Aboneler önce kampanyadan kaynaklanan dakikalarını sonrasında ise paketindeki dakikaları kullanır.

· Kampanya kapsamında kazanılan dakikalar sadece yurtiçi ses görüşmelerini kapsayıp, yurt içindeki diğer GSM operatörlerini, ev/iş numaraları ile Vodafone abonelerini aramak için kullanılabilir, katma değerli servisler ve yurtdışı aramalar için kullanılamaz.

· Kampanya dakikaları abonenin sahip olduğu paketin ücretlendirme periyoduna göre harcanır.

· Bir abone maksimum 3 hattı ile bir GSM numarası ise sadece 1 kere kampanyadan yararlanabilir.

· Kampanya 15 Nisan 2011 tarihine kadar yapılan başvurularda geçerlidir.

· Kampanya dahilinde abonelerin sunulan hakların 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmez.

· Kampanya dahilinde verilen görüşme hakkı sadece yurtiçinden aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC’de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir.

· Kampanya dahilinde verilen görüşme hakkı Kıbrıs’a doğru Türkiye’den başlatılan çağrılar için geçerli değildir.

· Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz.

· Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.

· Vodafone kampanyayı istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.

· Kampanyayla ilgili detaylar için www.vodafone.com.tr

Vodafone Cihaz Kampanyası Esasları:


· Vodafone Cihaz Kampanyası’ndan sadece bireysel faturalı ses tarifelerinden birini seçen mevcut veya yeni tüm bireysel faturalı aboneler yararlanabilirler.

· Son 6 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlamayan abonelerVF 945 modeli için 25TL değerindeki tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler. MNP ile son 30 gün içerisinde geçiş yapmış ve geçiş yaptığı operatöre ait en son faturasının tüm vergiler dahil 40 TL veya üzeri (Fatura ibrazı şarttır) olduğunu ibraz eden aboneler kampanyaya kredi kartsız dahil olabilirler.

· Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlara cihaz bedeli, taahhüt süresi boyunca kampanya kapsamında seçilen tarife kullanımı dahildir.

· Ses ve SMS kullanımları abonelerin bulunduğu tarife üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.

· Uluslararası aramalar, yurtdışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerlidir.

· Uluslararası SMS gönderimleri için yurtdışı SMS ücretleri geçerlidir.

· Kampanya kapsamında bir seferlik 1 GB internet kullanımı yapılır. Hediye olarak verilen data kullanımı fatura döneminden bağımsız olup, 30 gün olup kullanılmayan haklar devredilmeyecektir.

· Kampanya kapsamında verilen bu haklar hat aktif ve kampanyada olduğu sürece geçerlidir.

· Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir. Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Vodafone cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.

· Bir müşteri numarasına bağlı en fazla 3 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.

· Kampanya kapsamında paketler arası geçişe izin verilmemektedir.

· Taahhüt geçerlilik süresi bitiminden önce; Vodafone GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmediği için Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması ve/veya abonenin hattını iptal etmesi, dondurması, kısıtlaması, devretmesi, faturasız hatta çevirmesi, kampanya kapsamında kullandığı tarife paketini değiştirmek istemesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda durumunda cezai şart; kampanya kapsamında yer alan cihazların cari fiyatından kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedelerinin düşürülmesi ile hesaplanmaktadır. Kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedeli ile kast edilen: Kampanya kapsamında kalınılan ay sayısı X cihaz taksit bedelidir. VF markalı cihazların son kullanıcı bedeli aşağıda verilmiştir.

· VF 945: 329 TL

· Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

    • Evet. Sınırsız .

      · Kampanya kapsamında verilen internet paketinde adil kullanım hakkı 100 MB’tır. Adil kullanım hakkı dolduğunda 7,2 Mbps’a kadar ulaşan erişim hızı 96 Kbps’a kadar olur ve internet erişiminiz kampanya bitiş tarihine kadar bu hızla devam eder.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status