Pasaport Kayıt İşlemleriCep Telefonlarındaki Hediye Çekli Taksit İmkânına BDDK El Koydu

Cep Telefonlarındaki Hediye Çekli Taksit İmkânına BDDK El Koydu

Teknoloji Mağazaları tarafından 1 Şubat 2014 tarihinde başlayan Telefon Taksit Yasağına bulunan “Hediye Çekli Taksit” çözümüne BDDK El Koydu. 8 Nisan 2014 sabah saatlerinde BDDK tarafından yapılan bildirim ile Vatan Bilgisayar, Bimeks, Gold Bilgisayar gibi Hediye Çekli Taksit ile Telefon Satışı yapan firmalar satışları durdurdular. Firmalar tarafından mağazalara yapılan bildirim sonrasında Taksitli Telefon Satışı bir […]


Teknoloji Mağazaları tarafından 1 Şubat 2014 tarihinde başlayan Telefon Taksit Yasağına bulunan “Hediye Çekli Taksit” çözümüne El Koydu.

8 Nisan 2014 sabah saatlerinde tarafından yapılan bildirim ile Vatan Bilgisayar, Bimeks, Gold Bilgisayar gibi Hediye Çekli Taksit ile Telefon Satışı yapan firmalar satışları durdurdular.

Firmalar tarafından mağazalara yapılan bildirim sonrasında Taksitli Telefon Satışı bir anda durduruldu. Bunun sebebi olarak ise tarafından bankalara ve Teknoloji Mağazalarına gönderilen yazı olarak gösterildi.

Bu noktada 1 Şubat 2014 tarihinde başlayan Hediye Çekli Telefon Satışı 8 Nisan 2014 tarihinde BDDK tarafından olaya el konulması ile sona ermiş oldu.

Cep Telefonlarındaki Hediye Çekli Taksit İmkânına BDDK El Koydu
Cep Telefonlarındaki Hediye Çekli Taksit İmkânına BDDK El Koydu

Bakalım Teknoloji Mağazaları bu durum karşısında Bankalar ile ortaklaşa yürüttükleri “Banka Kredisi İle Telefon Satışı” sistemini ne kadar etkin kullanmaya başlayabilecekler.

  BDDK’nın Hediye Çeki Yasağı Bir Gün Sürdü

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status