CepKask İçin Türkiye’den Sonra İkinci Pazar Kuzey Kıbrıs Oldu

Cep telefonu kullanıcılarına sunduğu güvence hizmet paketi ile başta cep telefonları olmak üzere elektronik cihazlar için satış sonrası hizmetler alanında bir ilki gerçekleştiren CepKask A.Ş cep telefonu kullanan sayısının son 3 yılda yüzde yüz artış gösterdiği Kuzey Kıbrıs’ ta da bir ilk imza attı.

Kıbrıs’lı Fortibase ve BYT şirketleri ile işbirliği yapan CepKask A.Ş, garantinin kapsamadığı hasar ve hırsızlıklara karşı kullanıcı mağduriyetlerinin önüne geçmek için hizmetlerini Kuzey Kıbrıs’a taşıdı.

Garanti Belgesinin kapsamadığı hasar ve hırsızlıklara karşı içinde sigorta hizmetinin hediye edildiği Güvence Paketi sunan CepKask firması, 12. yılında operasyon tecrübesini Türkiye sınırları dışıma taşıma hedefini ilk olarak Kuzey Kıbrıs’a taşıyarak gerçekleştirdi.

 

CepKask İçin Türkiye'den Sonra İkinci Pazar Kuzey Kıbrıs Oldu
CepKask İçin Türkiye’den Sonra İkinci Pazar Kuzey Kıbrıs Oldu

 

Türkiye’nin 7 Bölgesinde Hizmet Veriyor

CepKask A. Ş. Genel Müdürü Tayfun Gülgeç, şirket olarak 12. yıllarında Türkiye’nin yedi bölgesinde hizmet vermelerinin avantajı ile farklı sosyo-kültürel yapıları tanıma imkanı bulduklarını, bunun operasyonlarını geliştirme ve Ar-Ge çalışmalarını belirlemede yol gösterici olduğunu, tüm bu tecrübeler ışığında, Türkiye’ de bir ilk olan Elektronik Cihaz Satış Sonrası Güvence Hizmet Paketlerini ülke sınırları dışına taşıma hedeflerini Kıbrıs’ta hayata geçirecek olmanın haklı gururunu yaşadıklarını söyledi.

 

CepKask Kuzey Kıbrısta
CepKask Kuzey Kıbrısta

 

Türkiye Dışında İlk Yatırım Kuzey Kıbrıs’a

Güney Kıbrıs ile birleşme arifesinde olan Kuzey Kıbrıs’ ın GSM sektörü açısından önemli bir pazar olduğunu belirten Tayfun Gülgeç, Kuzey Kıbrıs’ta öğrenci ve asker sirkülasyonunun yoğunluğu ile son 3 yılda akıllı telefon sayısının yüzde yüz otuz artarak ortalama 300 bin adete ulaştığını belirtti. Yaptıkları pazar araştırması ve gelen talepler doğrultusunda Türkiye dışında ilk kez Kuzey Kıbrıs’ta yapılanmaya gittiklerini söyleyen Gülgeç, Fortibase ve BYT firmaları ile yaptıkları işbirliği sonucu Kıbrıs’ın farklı bölgelerindeki cep telefonu bayilerine inovasyon ve iş hacmi sağladıklarını anlattı. Gülgeç, ayrıca CepKask ve TeknoKask Güvence Hizmet Paketleri satan bayilerin yüksek kazanç ve yıl içinde de birçok ayrıcalık sahibi olduğunu vurguladı.

CepKask İçin Türkiye’den Sonra İkinci Pazar Kuzey Kıbrıs Oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir