Pasaport Kayıt İşlemleriÇerçevesiz ekran teknolojisi ve buna sahip telefonlar!

Çerçevesiz ekran teknolojisi ve buna sahip telefonlar!

Günümüz akıllı telefon sektöründe son zamanlarda oldukça karşımıza çıkan Çerçevesiz Ekran, artık bu sektörün modası haline gelmiş bile diyebiliriz. Çerçevesiz ekrana sahip olan telefonlar bu haberimizin konusu olacak!   Her geçen gün aralıksız olarak gelişen teknoloji en çok da akıllı telefon piyasasını etkiliyor. Son zamanların en büyük gözdesi olan çerçevesiz ekrana sahip telefonlar, artık sayı […]


Günümüz akıllı telefon sektöründe son zamanlarda oldukça karşımıza çıkan Çerçevesiz Ekran, artık bu sektörün modası haline gelmiş bile diyebiliriz. Çerçevesiz ekrana sahip olan telefonlar bu haberimizin konusu olacak!

 

Her geçen gün aralıksız olarak gelişen teknoloji en çok da akıllı telefon piyasasını etkiliyor. Son zamanların en büyük gözdesi olan çerçevesiz ekrana sahip telefonlar, artık sayı olarak artmışken her markanın da yapmak istediği bir telefon modeli haline geldi.

Diğer isimleri Uçtan Uca ve Full ekran olan bu ekran türü son zamanlarda karşımıza birkaç marka tarafından çıkarılmıştı. Bu sayının ilerleyen zamanlarda çok daha fazla olması bekleniliyor çünkü bu teknolojinin telefonlarda kullanılmaya başlanmasıyla beraber kullanıcılara yüzde seksek oranında daha fazla bir dokunmatik ekran kullanımı sağlanmakta.

  Gear S3 ve Galaxy S8 Modellerinde Galaxy Note 7 Sahiplerine Özel İndirimler Yapılacak

Kullanıcının daha rahat bir ekran kullanımı sağlamasının yanında, günümüzde ekran-gövde oranıyla bir tasarım harikası olan bu akıllı telefonlar görünüşüyle de bir çok kişiyi kendine hayran bırakıyor.

Yeni çıkacak olan bazı akıllı telefon modellerinden olan Huawei Mate 10 ve herkesin büyük bir merakla beklediği iPhone 8 de, piyasaya çıktıkları zaman çerçevesiz ekran grubuna katılmaları bekleniliyor.

Şimdi ise size en iyi ekran-gövde oranına sahip telefon modellerini göstereceğiz.

+

Xiaomi Mi Mix


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status