Çerçevesiz Oppo R7 Modeli Sızdırıldı

Oppo firmasının 2015 Amiral Gemisi olması beklenilen Oppo R7 serisi için son gelen bilgiler İnce ve Zarif bir tasarımın yanında Çerçevesiz Ekran ile pazara çıkacağı yönünde. Oppo’nun uzun bir süredir “Oppo R7” isimli bir amiral gemisi modeli ile karşımıza çıkacağı konuşuluyordu. Oppo R7’nin ilk başta sadece ultra ince tasarıma sahip olacağı biliniyordu. Bugün yayınlanan yeni […]Oppo firmasının 2015 Amiral Gemisi olması beklenilen Oppo R7 serisi için son gelen bilgiler İnce ve Zarif bir tasarımın yanında Çerçevesiz Ekran ile pazara çıkacağı yönünde.

Oppo’nun uzun bir süredir “Oppo R7” isimli bir amiral gemisi modeli ile karşımıza çıkacağı konuşuluyordu. Oppo R7’nin ilk başta sadece ultra ince tasarıma sahip olacağı biliniyordu. Bugün yayınlanan yeni video cihazın detaylarını gözler önüne seriyor.

Sızıntıya göre Oppo R7 çerçevesiz ekran ile gelecek. Gayet şık görünen çerçevesiz ekranlı Oppo R7, teknik özellikleri ile de üst düzey bir Android deneyimi sunacak.

Oppo R7’nin 2K çözünürlüğünde ekrana, 2 GB Ram’e, 20.7 Megapiksel kameraya ve sekiz çekirdekli MediaTek MT6795 işlemciye sahip olması bekleniyor.

Çerçevesiz Oppo R7 Modeli Sızdırıldı
Çerçevesiz Oppo R7 Modeli Sızdırıldı

Kaynak: http://shiftdelete.net/cercevesiz-oppo-r7-sizdi-59785

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status