CERN ve MIT Tarafından Hazırlanan ProtonVPN Şimdi de Android İşletim Sisteminde

CERN ve MIT Tarafından Hazırlanan ProtonVPN Şimdi de Android İşletim Sisteminde

CERN ve MIT tarafından hazırlanan Ücretsiz VPN Hizmeti ProtonVPN Android İşletim Sistemi için de indirilebilir hale getirildi. Uygulamanın Windows İşletim Sistemi için olan yükleme dosyasını da sizlerle paylaşıyor olacağız


ve MIT tarafından hazırlanan Ücretsiz VPN Hizmeti Android İşletim Sistemi için de indirilebilir hale getirildi. Uygulamanın Windows İşletim Sistemi için olan yükleme dosyasını da sizlerle paylaşıyor olacağız

Birkaç yıl önce çalışmalarına başlanılan ve ilk olarak Windows İşletim Sistemindeki kullanıcıların beğenisine sunulan Hizmeti Android İşletim Sistemi üzerinde de kullanılabilir hale getirildi.

Ücretsiz Kullanıma açık olan hizmeti farklı özellikler satın alarak 24 Dolara ulaşan fiyatlarla da satın alabiliyorsunuz. Ancak sunmuş olduğu Ücretsiz Plan’da birçok anlamda kullanıcıların ihtiyaçlarını giderebiliyor. Ücretsiz Plan kullanıcılara sadece tek bir cihaz üzerinden kullanım imkânı sunarken sadece 3 Ülke Sunucusu üzerinden bağlantı yapmanıza imkân sağlıyor.

 

ProtonVPN Android Uygulaması

 

Kullanıcılara Ne Sunuyor?

İlk olarak ve MIT tarafından hazırlanan bir uygulama olmasından dolayı oldukça Güvenli bir uygulama olması ile ön plana çıkmayı başarıyor .

Her ne kadar Ücretli Paketleri olsa da ortalama bir kullanıcı için sunduğu özellikler ile Ücretsiz Pakette oldukça başarılı işler çıkarıyor.

Reklam Gizleme özelliği de sunan uygulama bu sayede girdiğiniz sitelerde karşınıza çıkan uygunsuz ve rahatsız edici reklamları da gizlemekte ve size Daha Güvenli bir internet kullanımı sunmaktadır.

Veri Paylaşımı noktasında da ciddi adımlar atan firma 3. Şahıslar ile paylaşım yapmadığı gibi kullanıcı etkinliklerini de kayıt altına almıyor. Proxy sunucuları İsviçre Gizlilik Yasaları tarafından korunan Anonim Taramayı etkin olarak kullanıyor.

 

ProtonVPN Paketleri

 

Yerel olarak ortaya çıkan sınırlamaları ve yasaklamaları da kaldıran VPN Hizmeti size tüm internetin kapılarını hızlı bir şekilde açmayı vadediyor.

, şifreli bir VPN tünelinden (IKEv2 protokolünü kullanarak) internet trafiğinizi gönderir; böylece, şifreleriniz ve gizli verileriniz kamu WiFi veya tehdit altındaki ağlar üzerinden bile güvende kalır.

Sunucu hızları 1 Gbit – 10 Gbit arasında değişen hızlara sahip. Bu sebeple de kullanım noktasında ciddi hızlara ulaşmanız da mümkün kılınmış durumda.

Tor ile bütünleşir. Tek bir tıklama ile tüm trafiği Tor ağından geçirebilirsiniz.

 

İndirme Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.protonvpn.android

Proton VPN Windows İndirme Linki: https://protonvpn.com/download/


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Xiaomi RedMi Y1 3 Dakikada 150 Bin Adet Sattı - Teknoloji ve Mobil Yaşam Rehberi: […] Xiaomi RedMi Y1 Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları Xiaomi
2019-09-15 01:56:42
Asus ZenFone AR Soru, Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumları - Teknoloji ve Mobil Yaşam Rehberi: […] ÖTV İndirimi Sonrasında Beyaz Eşya Fiyatları Artış Gösterdi […]
2019-09-15 01:55:26
Dost Siteler
Bumerang - Yazarkafe

DMCA.com Protection Status