Cerrahi Maske Tokasına Olan İlgi Artıyor

Maske_Tokası

Korona Virüs sebebiyle artık hayatımızın bir parçası halini alan Cerrahi Maske birlikte kullanabilmek adına Cerrahi Maske Tokası ciddi bir talep görmeye başlamış durumda.

Cerrahi Maskelerin uzun süreli kullanımına bağlı olarak kulak arkalarında yarattığı kızarıklık ve yaraların önüne geçmeyi amaçlayan Cerrahi Maske Tokaları gün boyu maske takmak zorunda olan Sağlık Personelleri, Mağaza Çalışanları, Güvenlik, Bekçi ve Polisler için olmazsa olmaz bir aksesuar halini almış durumda.

Birçok büyük fabrika da personellerinden gün boyu maske takmalarını istedikleri için fabrika içinde personellere dağıtmak üzere maske tokası alımı yapmakta.

 

Maske Tokası Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Maske Tokası seçerken üretici tarafından kullanılan malzemenin yapısı oldukça önemli. Bazı üreticiler tarafından kullanılan plastik malzeme kırılmalara karşı çok dayanıksız bir yapıda olduğu için esneme noktasında tüketicilere sorun yaratabilmektedir.

Bazı malzemeler ise esnek olmasına rağmen kalın ve ağır olmaları sebebiyle gün boyu kullanımda bazı sorunlar yaşatabilmektedir. BianStore tarafından satışı yapılan Medikal Maske Tokası hem sağlığa zararı olmayan ve kanserojen madde içermeyen bir yapıda hem de hafif ve elastiki bir malzemeden üretilmiştir.

 

Cerrahi_Maske

Cerrahi_Maske

 

Medikal Maske Tokası Perakende ve Toptan Satışı

Medikal Maske Tokalarını direkt olarak N11 üzerinden de sipariş verebileceğiniz gibi direkt olarak üreticinin sitesi üzerinden de satın alabilirsiniz. (Bknz: https://www.bians.com.tr/maske-tokasi-maske-kancasi-mask-buckle) Perakende alım dışında eğer Toptan Medikal Maske Tokası satın almak isterseniz bu durumda bilgi@bian.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilir ve Toptan Alım Fiyatı için bilgi talep edebilirsiniz.

 

Maske_Tokası

Maske_Tokası

 

Medikal Maske Tokası Nedir?

  • Tek kullanımlık cerrahi maskelerde kullanılan tokalar maskelerin kulağa temas eden lastiklerini kafanın arkasından birbirine iliştirebileceğiniz bir düzenektir.

 

Medikal Maske Tokasını Kimler Kullanır?

  • Medikal Maske Tokası günümüzde tüm vatandaşlarımız tarafından kullanılabilir. Sağlık Personelleri, Mağaza Personelleri, Fabrika İşçileri, Esnaflar ve sokakta veya evde maske takan tüm bireyler için Maske Tokaları pratik bir çözümdür.

 

Medikal Maske Tokalarını Nasıl Satın Alabilirim?

  • Medikal Maske tokası satın almak için BianStore web mağazasını ya da pazaryerlerinde ki mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

 

Medikal Maske Tokası Satmak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

  • Toplu alım yapmak için bilgi@bian.com.tr mail adresi ile iletişime geçebilirsiniz.