CHP Milletvekili Eren Erdem Atatürk Havalimanında Sıkıntılı Saatler Yaşadı

CHP Milletvekili Eren Erdem Atatürk Havalimanında Sıkıntılı Saatler Yaşadı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Eren Erdem bugün Bayram Tatili sebebiyle yurt dışında yaşayan ailesini ziyaret etmek için İstanbul Atatürk Havalimanından Berlin uçağına binmesinden hemen sonra uçaktan indirilerek Yurt dışına Çıkışına engel konuldu. Konuyla alakalı olarak önce Twitter üzerinden “Şu an havaalanında alıkonmuş durumdayım! Savcılık talimat vermiş, yasağım olmadığı halde uçuşum engellendi. Havaalanındayım” mesajını […]yorumlar.net

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Eren Erdem bugün Bayram Tatili sebebiyle yurt dışında yaşayan ailesini ziyaret etmek için İstanbul Atatürk Havalimanından Berlin uçağına binmesinden hemen sonra uçaktan indirilerek Yurt dışına Çıkışına engel konuldu.

Konuyla alakalı olarak önce Twitter üzerinden “Şu an havaalanında alıkonmuş durumdayım! Savcılık talimat vermiş, yasağım olmadığı halde uçuşum engellendi. Havaalanındayım” mesajını yayınlayan Erdem daha sonra bazı CHP’li vekillerin Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’a ulaşması ile akşam 18.50’de kalkan uçağa binerek Berlin’e gitti.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ daha sonra yaptığı açıklama da “İfadeye çağrılma ile ilgili not yazılırken usul hatası yapılmış, yurtdışına çıkış gibi havalimanına bildirilmiş” bilgisini basına ve kamuoyuna verdi.

Konunun ilerleyen günlerde, bayram tatilinin bitmesi ile yeniden meclise gelmesi ve Ak Parti ile CHP arasında yeni bir tartışmanın fitilinin ateşlenmesi oldukça mümkün görünüyor.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Serkan YILDIRIM
Serkan YILDIRIM Sakarya Üniversitesi Mezunu, Teknoloji Market Çalışanı. Geceleri Teknoloji Dünyasına Giriyor, Sabahları Bunu Satışa Dönüştürüyor.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status