CHP’den Yeni Nesil Reklam “ Hep Birlikte Bag’sız Yeni Bir Dünya Tasarlayalım ”

Daha önce İyi Parti tarafından Google Adwords sistemi üzerinden yapılan eğlenceli yeni nesil reklam sürecine CHP’de dâhil oldu ve “Hep Birlikte Bag’sız Yeni Bir Dünya Tasarlayalım” başlıklı bir videoyu yayına aldı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından seslendirilen ve girişte gerçek görüntülerinin kullanıldığı, bir noktadan sonra ise animasyon ile hazırlanmış olan videoda temel olarak gençleri hedef alan bir dil tercih edilmiş durumda.

1 dakikalık bir süreye sahip olan ve Instagram gibi sosyal medya hesaplarında da paylaşılmaya müsait olacak şekilde hazırlanan videoyu hemen alt kısımdan izlemeniz mümkün.

 

https://www.youtube.com/watch?v=s39DD5uHVuo

 

Önemli Not: Videonun içerdiği mesajlar ve gençleri artık daha fazla ön plana alan bir siyasetin ortaya çıkması sebebiyle haber yaptığımızı ve Youtube kanalımızda yer verdiğimizi belirtmemiz gerek.

Siyasi olarak diğer partilere ne kadar mesafede isek CHP’ye de aynı mesafedeyiz. Bu sebeple de yapılacak olan yorumlarda bunu dikkate almanızı, siyasi bir olay olarak değil de konuya siyasi partilerde yaşanan dijital değişimin sonuçları olarak bakmanızı bekliyoruz.

CHP’den Yeni Nesil Reklam “ Hep Birlikte Bag’sız Yeni Bir Dünya Tasarlayalım ”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.