Çiçek Balı

Çiçek Balı

Bal oldukça faydalı bir besindir. İnsan sağlığı için faydaları saymakla bitmeyen balın güvenilir ve doğal olanını bulmak güç bir hale gelmiştir. Yapılan araştırmalar ile balın pek çok hastalığa da şifa olduğu kanıtlanmıştır. Piyasada içeriği şeker yüklü olan balları bulmak oldukça kolayken, yüzde yüz doğal bir bal bulmak pek de mümkün değildir. Ancak büyük dedemin balları olarak hizmet veren sitemiz sayesinde organik bal bulamayan kimse kalmayacak. Deden toruna kuşaklardır balcılık yapan firmamızda üretilen ballar Türk gıda kodeksine uygun olarak üretiliyor. Ayrıca tarım bakanlığının denetimlerini de geçen ballarımız sizlere ulaşıyor.

Yayla Balı

Firmamızda üretilen tüm ballar Erzurum yaylalarında ki doğal bitkilerden elde ediliyor. Güvenilir çiçek balı için firmamızın online sitesini ziyaret ediniz. Sitemizde aradığınız balları bulacak ve kesinlikle memnun kalacaksınız. Sitemizde satılan ballar yüksek rakımlı yaylalardan elde edilip her sene bir kez hasat alınır. Bu nedenle de sınırlı sayıda bal üretimimiz mevcuttur. Ballarımızın kalitesine güveniyor ve gerekli tüm laboratuvar analizlerini yaptırıyoruz. İstanbul Üniversitesi Arı Teknokent laboratuvarında bal analizlerimiz yapılıyor.

Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?

Sitemizden sipariş vermek için öncelikle Buyukdedeminballari.com adresini ziyaret ediniz. Akabinde istediğiniz ürünü seçerek Whatsapp yada online olarak verebilirsiniz. Siparişlerinizde kargo ücreti alınmaz. Kapıda özeme ya da kartla ödeme seçeneğimiz mevcuttur. Ballarımızda asla katkı maddesi ve kimyasal madde bulunmaz.