Çift Çekirdekli Ses Yongasına Sahip İlk Bluetooth Kulaklık Vivo TWS 1 Duyuruldu

Çift Çekirdekli Ses Yongasına Sahip İlk Bluetooth Kulaklık Vivo TWS 1 Duyuruldu

İki adet 32 bitlik çekirdeğe sahip Qualcomm QCC5126 ses yongası kullanan ilk ürün olma özelliğini taşıyan Vivo TWS 1 modeli resmi olarak duyuruldu


İki adet 32 bitlik çekirdeğe sahip Qualcomm QCC5126 ses yongası kullanan ilk ürün olma özelliğini taşıyan TWS 1 modeli resmi olarak duyuruldu

İki yıllık geliştirme süresinden sonra APT X ve AAC protokollerini destekleyerek yüksek ses çözünürlüğü sunmayı başaran ilk gerçek kablosuz kulaklık modeli olan TWS 1 modeli kulaklıklarda yeni bir dönemin de habercisi konumunda.

Qualcomm QCC5126 serisi iki adet 32 bitlik çekirdeğe sahip bir ses yongasına sahip olan cihazda bir önceki nesil ses yongalarına göre bellek performans %300 seviyesinde enerji verimliliği ise %30 seviyesinde arttırılmış durumda.

 

Vivo TWS Kulaklık

 

24 Saate Varan Şarj Süresi Sunuyor

Kulak içi çift kapasitanslı algılama teknolojisine sahip olan TWS 1 ailesi kullanım noktasında çok daha hassas bir kontrol süreci ve çok daha uzun süreli batarya ömrü sunmayı başarıyor.

Yüzlerce kişi tarafından en az altı test işlemine tabi tutulan kulaklık yapılan testler ve düzenlemeler ile kulağa en iyi şekilde oturacak yapıya kavuşturulmuş durumda. En azından firmasının iddiası o şekilde.

4.4 gr ağırlığa sahip olan kulaklık tek bir şarj ile 4 saat kullanım süresi sunuyor. Kılıfı ile kullandığınızda ise süre 24 saat seviyelerine ulaşıyor.

Eylül ayı sonunda satışa sunulacak olan TWS 1 tam kablosuz kulaklık ailesinin 141 Dolarlık bir fiyat etiketi ile Avrupa ve Çin Pazarında satışa sunulması bekleniyor.

Ülkemizde ise Dolar Kuru ve Vergileri de ele alırsan 1.000 TL’nin üstündeki bir fiyata satışa sunulması olası gibi görünüyor. Tabi ki firması ülkemize özel bir çalışma yapmazsa.

 

Vivo TWS 1


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler

Elektronik Sigara E Sigara Satış Sitesi

Salt Likit Salt Likit Çeşitleri

DMCA.com Protection Status