Çift Hatlı QWERTY Klavyeli Nokia ASHA 210 Duyuruldu

Nokia ASHA serisi cihazlarının yeni bir üyesi olan ASHA 210’i duyurdu. Yeni Nokia ASHA 210 hem özellikleriyle hemde fiyatıyla adından fazlasıyla söz ettirecek. Fiyatını haberimizin sonuna yazacağım. Çünkü özelliklerini okuyunca bu fiyata bu telefon olmaz diyeceksiniz.

Nokia ASHA QWERTY klavyesiyle ve Sosyal ağlarla olan bağlantısıyla en sosyal telefonlardan biri diyebiliriz. Hatta dünyada ilk defa WhatsAPP kısayol tuşuyla Whatsapp uygulamasını başlatıp hesabınıza erişebiliyorsunuz. Nokia ve Whatsapp arasında yapılan bir anlaşmayla Nokia ASHA 210 cihazına bu kısayolu koymuş. Bu sayede WhatsApp uygulaması tam sürüm olarak ASHA 210 kullanıcılarına ücretsiz sunuluyor.

Sadece WhatsApp değil, Facebook Twitter gibi sosyal ağlarada hızlı erişim yapabiliyorsunuz. Çektiğiniz resimleri anında hızlı bir şekilde paylaşabiliyorsunuz.

Çift Hatlı QWERTY Klavyeli Nokia ASHA 210 Duyuruldu
Çift Hatlı QWERTY Klavyeli Nokia ASHA 210 Duyuruldu

 

Nokia ASHA 210 modeli sahip olduğu 2 MP kamerasıyla da kullanıcılarının fotoğraf ve video ihtiyaçlarını karşılayacağını gösteriyor. En önemlisi cihaz bekleme ve konuşma süreleriyle göz dolduruyor. Tek hatla 46 gün çift hatla 24 gün bekleme süresi bulunuyor. Bu çift hatlı telefon kullananlar için çok harika bir süre diyebiliriz.

Tabi bu harika telefonun birde dezavantajı varki oda 3G’si yok yani sosyal ağlara bağlanma konusunda olsun internete girme konusunda olsun EDGE bağlantısıyla hizmet verecek.

Ama bu harika cihaz fiyatıyla bu açığını da kapatıyor. Çünkü bu harika cihazın fiyatı yurtdışında 73 Dolar olacak yani bizim paramızla 120 TL’ye satılacak.

Çift Hatlı QWERTY Klavyeli Nokia ASHA 210 Duyuruldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Nokia hala ucuz segment telefonlarda lider olsada yeni çıkarttığı modeller ile “akıllı telefon” pazarında kendine yer bulması çoz zor görünüyor. Galiba bu sebeb ile sürekli güncel tutmaya çalışıyor bu segmentdeki modellerini

    Cevapla