Çift Hatlı Samsung Galaxy S4 Modeli Resmen Duyuruldu

Çift Hatlı Samsung Galaxy S4 Modeli Resmen Duyuruldu

Samsung tarafından pazara sunulan Amiral Gemisi Galaxy S4 modeli ile aynı özelliklere sahip Çift Hatlı I9502 modeli Samsung tarafından resmen duyuruldu. Exynos Octa 5 işlemci ailesi ile pazara çıkacak olan Çift Hatlı Galaxy S4 modeli ülkemize gelen Samsung Galaxy S4 modeli ile donanımsal olarak tamamen aynı olacak şekilde üretilecek. İlk etapta sadece Çin Pazarı için […]


tarafından pazara sunulan Amiral Gemisi Galaxy S4 modeli ile aynı özelliklere sahip Çift Hatlı I9502 modeli tarafından resmen duyuruldu.

Exynos Octa 5 işlemci ailesi ile pazara çıkacak olan Çift Hatlı Galaxy S4 modeli ülkemize gelen modeli ile donanımsal olarak tamamen aynı olacak şekilde üretilecek.

İlk etapta sadece Çin Pazarı için üretilip satışa çıkacak olan Çift Hatlı Galaxy S4 modelinin ilerleyen dönemde talebe göre Global Pazarda da satışına başlanması kararlaştırılabilir.

Çift Hatlı Samsung Galaxy S4 Modeli Resmen Duyuruldu
Çift Hatlı Modeli Resmen Duyuruldu

I9502 ismi ile satışına başlanılacak olan modelin kasa olarak da modelinin kasasına sahip olması bekleniyor. Yani firması sadece arka alanda birkaç değişiklik yapmış ve cihaza ikinci bir sim kat eklemiş durumda.

  Telefon Özellikli 7 İnçlik Huawei MediaPad 7 Vogua Modeli Tanıtıldı

 

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. kısa süre önce note 2 nin çift hatlısı duyurulduydu şimdi de galaxy s4 ün çift hatlısı duyuruldu eğer galaxy s4 çıkarsa note 2 nin talibi azalır çünkü insanlar daha iyi teknolojiyi seçecektir ve ekran boyutuda daha küçük

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status