Çift İşletim Sistemli Telefonlar Kullanıcı Tarafından Tercih Edilir mi?

Huawei firmasının ilk adımını atacağı Windows Phone 8 ve Android İşletim Sistemi kullanan Çift İşletim Sistemli telefonların Pazar payı olacak mı? Açıkçası henüz pazara çıkmamış bir seri olduğu için net bir şey söylemek mümkün değil. Ancak Çift İşletim Sistemli Tablet PC modelleri daha önceden pazara çıkmıştı. Ancak istenilen başarıya ulaşamadı. Mobil kullanıcıların hem Windows Phone […]Huawei firmasının ilk adımını atacağı Windows Phone 8 ve Android İşletim Sistemi kullanan Çift İşletim Sistemli telefonların Pazar payı olacak mı?

Açıkçası henüz pazara çıkmamış bir seri olduğu için net bir şey söylemek mümkün değil. Ancak Çift İşletim Sistemli Tablet PC modelleri daha önceden pazara çıkmıştı.

Ancak istenilen başarıya ulaşamadı. Mobil kullanıcıların hem Windows Phone 8 İşletim Sistemi hem de Android İşletim Sistemi içerdiği için bu modellerden satın alma eğiliminde olmadığı ortaya çıktı.

Çift İşletim Sistemli Telefonlar Kullanıcı Tarafından Tercih Edilir mi?
Çift İşletim Sistemli Telefonlar Kullanıcı Tarafından Tercih Edilir mi?

Peki, Çift İşletim Sistemli Mobil Telefonlar ne yapabilir?

Açıkçası bu sorunun cevabı Sınırlı Sayıda ve Sınırlı Modelde denenecek ve sonrasında terk edilecek olacaktır.

İOS İşletim Sistemi ve Android İşletim Sistemi bir arada sunulsa inanın büyük bir kullanıcı kitlesi bu modelleri satın alacaktır. Ancak bu neredeyse imkânsız.

Windows ile Android İşletim Sistemi kullanan modeller ise zaten pazarın Android İşletim Sistemi tercih etmesi ve WP8 serisinin o kadar rağbet görmemesi sebebiyle çok fazla tercih edileceğini düşünmüyoruz.

Tabi ki bu Hiç Satmaz demek değil. Satış olacaktır. Ancak satış rakamları sınırlı kalacaktır. Alanlar ise WP8 serisinde kullanabildikleri 1-2 uygulamaya ihtiyaç duyan ancak Android İşletim Sistemi olmadan da çalışamayan Teknoloji Dâhileri olacaktır.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası

Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status