Çift Ön Kameraya Sahip HTC U11 EYEs Sızdırıldı

Son dönemde ciddi sorunlar yaşayan HTC firması gelen bilgilere göre Çift Ön Kameraya sahip HTC U11 EYEs modelini pazara sürmeye hazırlanıyor.

Evan Blass tarafından sızdırılan bilgilere göre HTC tarafından daha çok Orta Seviye cihaz pazarı için hazırlanan HTC U11 EYEs modeli SnapDragon 652 serisi 8 çekirdekli bir işlemci ailesinden gücünü alıyor olacak.

18:9 ekran yapısına sahip olarak karşımıza çıkması beklenilen modelin 6 inç boyutunda ve FullHD+ yani 1080×2160 piksellik bir çözünürlüğe sahip olacağı da verilen bilgiler arasında.

 

HTC U11 EYEs Siyah

 

Önde Çift, Arkada Tek Kamera

4 GB Ram bellek ve 64 GB dahili depolama alanına sahip olacak olan modelin USB Type-C girişine, 3930 mAh’lik bataryaya, Android 7.0 Nougat İşletim Sistemine, Edge Sense ası verilen yapıya sahip olması bekleniyor.

IP67 sertifikasına sahip olacak olan cihazın Suya ve Toza Dayanıklı bir şekilde son kullanıcıya ulaşması bekleniyor.

Siyah, Gümüş ve Kırmızı renk seçeneklerine sahip olacak olan modelin 15 Ocak 2018 tarihinde yani önümüzdeki Pazartesi günü duyurulması bekleniyor.

500 Dolar seviyesinde bir fiyata sahip olması beklenilen cihazın Arka ve Ön Kamera bilgileri ise şu aşamada belirsizliğini koruyor.

 

HTC U11 EYEs Renk Seçenekleri

Çift Ön Kameraya Sahip HTC U11 EYEs Sızdırıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir