Çift Sim Kartlı HTC One İçin Android 4.2.2 Güncellemesi Çıktı

Çift Sim Kartlı HTC One İçin Android 4.2.2 Güncellemesi Çıktı

Çin ve Rusya pazarına özel olarak üretilen Çift Sim Kartlı HTC One modeli için Android 4.2.2 Jelly Bean sürümü çıktı. Avrupa pazarına sunulan HTC One modeli ise bu hafta içerisinde Android Güncellemesi çıkacak. Android 4.1.2 Jelly Bean sürümü ile pazara çıkan ve ezeli rakibi Samsung Galaxy S4 modelinden bir anlamda geride kalan HTC One modeli […]


Çin ve Rusya pazarına özel olarak üretilen Çift Sim Kartlı modeli için Android 4.2.2 Jelly Bean sürümü çıktı. Avrupa pazarına sunulan modeli ise bu hafta içerisinde Android Güncellemesi çıkacak.

Android 4.1.2 Jelly Bean sürümü ile pazara çıkan ve ezeli rakibi Samsung Galaxy S4 modelinden bir anlamda geride kalan modeli için Android 4.2.2 Jelly Bean Güncellemesi yolda.

Geçtiğimiz haftalarda kısa süre içerisinde resmen pazara sürüleceğini duyurduğumuz güncelleme ilk olarak Çin ve Rusya pazarına sunulan modellere sağlandı. Sırada ise Amerika, Avrupa ve Asya ülkelerine sunulan One modelinde.

175 MB boyutunda olan ve içerdiği güncellemeler ile hem batarya hem de hız konusunu yeniden ele alan güncelleme ile aslında One modeli de tam istediği seviyeye ulaşmış olacak.

  HTC Windows Phone 8X Modeli Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları
HTC One
One

BlinkFeed üzerinde yapılan geliştirmeler, Isınma sorununun giderilmesi, Bazı işe yaramayan işlevlerin kaldırılarak mevcut işlevlerin kuvvetlendirilmesi, Kameranın gece çekim performansının arttırılması gibi birçok eklentiyi içeren güncelleme kısa sürede Türkiye pazarı da dâhil birçok ülkede yayına alınacak ve HTC One kullanıcılarını epey memnun edecek.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status