Çift Sim Kartlı HTC One İçin Android 4.2.2 Güncellemesi Çıktı

Çin ve Rusya pazarına özel olarak üretilen Çift Sim Kartlı HTC One modeli için Android 4.2.2 Jelly Bean sürümü çıktı. Avrupa pazarına sunulan HTC One modeli ise bu hafta içerisinde Android Güncellemesi çıkacak.

Android 4.1.2 Jelly Bean sürümü ile pazara çıkan ve ezeli rakibi Samsung Galaxy S4 modelinden bir anlamda geride kalan HTC One modeli için Android 4.2.2 Jelly Bean Güncellemesi yolda.

Geçtiğimiz haftalarda kısa süre içerisinde resmen pazara sürüleceğini duyurduğumuz güncelleme ilk olarak Çin ve Rusya pazarına sunulan modellere sağlandı. Sırada ise Amerika, Avrupa ve Asya ülkelerine sunulan HTC One modelinde.

175 MB boyutunda olan ve içerdiği güncellemeler ile hem batarya hem de hız konusunu yeniden ele alan güncelleme ile aslında HTC One modeli de tam istediği seviyeye ulaşmış olacak.

HTC One
HTC One

BlinkFeed üzerinde yapılan geliştirmeler, Isınma sorununun giderilmesi, Bazı işe yaramayan işlevlerin kaldırılarak mevcut işlevlerin kuvvetlendirilmesi, Kameranın gece çekim performansının arttırılması gibi birçok eklentiyi içeren güncelleme kısa sürede Türkiye pazarı da dâhil birçok ülkede yayına alınacak ve HTC One kullanıcılarını epey memnun edecek.

 

Çift Sim Kartlı HTC One İçin Android 4.2.2 Güncellemesi Çıktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir