Hem Uygun Hem Çift Sim Kartlı Samsung S5282 Galaxy Star Geliyor

Hem Uygun Hem Çift Sim Kartlı Samsung S5282 Galaxy Star Geliyor

Samsung çift sim kartlı yeni telefonu Samsung S5282 Galaxy Star modelini duyurdu. Bu telefonun haberini yapmamınızın nedeni sunduğu özellikleri ve fiyatının düşük olmasıdır. Samsung Galaxy Star, Android işletim sistemli hemde Android OS 4.1 Jelly Bean kullanan en ucuz çift sim kartlı telefon olacak. Çünkü satış fiyatı 70 Euro olarak açıklanmış. Yani bizim paramızla 160 TL’ye satılacakmış. Peki özelliklerine bakacak olursak; En başta Android OS […]yorumlar.net

çift sim kartlı yeni telefonu  S5282 Galaxy Star modelini duyurdu. Bu telefonun haberini yapmamınızın nedeni sunduğu özellikleri ve fiyatının düşük olmasıdır.

Galaxy Star, Android işletim sistemli hemde Android OS 4.1 Jelly Bean kullanan en ucuz çift sim kartlı telefon olacak. Çünkü satış fiyatı 70 Euro olarak açıklanmış. Yani bizim paramızla 160 TL’ye satılacakmış.

Peki özelliklerine bakacak olursak; En başta Android OS 4.1.2 Jelly Bean işletim sistemine sahip olan Galaxy Star 1 GHZ tek çekirdek işlemcisi 3″ QVGA ekranı, 2 MP kamerası, 512 MB Ram’i ve 4 GB dahili hafızası bulunuyor.

 

Samsung Galaxy Star
Samsung Galaxy Star

 

Tüm bu özellikleri ve fiyatı Samsung Galaxy Star modelini en ucuz çift sim kartlı akıllı telefon yapacak. Bu fiyatıyla ve bu özellikleriyle bu telefon ülkemizde en çok satılan telefon olur. Çünkü Samsung’un Android işletim sistemli telefonlarının aynı anda iki hattı da aktif olarak kullanabilme özelliği var.

Samsung, S5282 Galaxy Star modelinin 31 Temmuzda Hindistandan başlayarak satışa sunacağını açıkladı. Kısa bir süre sonra da ülkemizdeki marketlerde görmemiz mümkündür.

Tabi aynı fiyattan satılır mı bilemeyiz ancak tahminlerimiz maksimum 100 – 200 tl daha pahalı olur. Yani Türkiye’de maksimum 500 TL olması bekleniyor.

  Samsung Galaxy A5 Format Atma – Hard Reset ve Fabrika Verilerine Sıfırlama
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

ismail Tıknaz
ismail Tıknaz Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu olamn yazarımız, sektöre ilişkin haberler üretiyor.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. bu fiyata bu telefon harika eğer bu fiyattan Türkiye’de de satışa sunulursa varya senenin telefonu olur bayağı bir satış yapar

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status