Çift Simli ve Micro SD Kart Destekli HTC One Serisi Yolda

Çift Simli ve Micro SD Kart Destekli HTC One Serisi Yolda

HTC tarafından Çin pazarı için özel olarak üretilecek HTC One modeli Çift Sim Kart girişi, Micro SD Kart desteği ve Çıkarılabilir Arka Kapağı ile Global Pazardaki HTC One modelinden oldukça farklı bir yapıya sahip olacak. 24 Nisan 2013 tarihinde Çin’in başkenti Pekin’de HTC tarafından yapılacak olan lansmanda tanıtılması beklenilen ve sadece Çin Pazarı için satışa sunulması […]yorumlar.net

 tarafından Çin pazarı için özel olarak üretilecek One modeli Çift Sim Kart girişi, Micro SD Kart desteği ve Çıkarılabilir Arka Kapağı ile Global Pazardaki One modelinden oldukça farklı bir yapıya sahip olacak.

24 Nisan 2013 tarihinde Çin’in başkenti Pekin’de HTC tarafından yapılacak olan lansmanda tanıtılması beklenilen ve sadece Çin Pazarı için satışa sunulması beklenilen modelinin bölgeye özel olması bekleniyor.

802d, 802T ve HTC One 802w isimleri ile Chine Unicom üstünden satışlarına başlanması planlanan HTC One serisinin Global Pazara sunulacak kardeşleri ile farklı özelliklerde olması da Çin Pazarının gereksinimlerine göre yapılan bir değişim olarak ele alınabilir.

  HTC One Android 4.3 Güncellemesi İnternete Düştü
Çift Simli ve Micro SD Kart Destekli HTC One Serisi Yolda
Çift Simli ve Micro SD Kart Destekli HTC One Serisi Yolda

Türkiye’nin de içinde bulunduğu Global Pazarda Tek Sim Kartlı, Arka kapağı Çıkarılamayan ve Micro SD Kart desteği olmayan HTC One modelinin satışa sunulacağı gerçeği aslında Çin pazarı için üretilen HTC One modelinin daha bir cazip olduğunu gözler önüne seriyor.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Teknoloji'nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status