Çiftlik Bank CEO’su Çaldığı Paraların Videosunu Paylaştı

Çiftlik Bank CEO’su Çaldığı Paraların Videosunu Paylaştı

Çiftlik Bank üzerinden binlerce kişiyi dolandırarak yurtdışına kaçan Mehmet AYDIN bugün çaldığı paraları ve bu paralar ile aldığı altın saati ile bir video paylaştı.


üzerinden binlerce kişiyi dolandırarak yurtdışına kaçan bugün çaldığı paraları ve bu paralar ile aldığı altın saati ile bir video paylaştı.

Android ve IOS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılan bir soru cevap uygulaması üzerinden kendisine sorulan “Paraları eziyor musun lan, gerçekten sövmücem, hakkını veriyorsan helal olsun” şeklindeki soruya tarafından bir video ile cevap verildi.

Daha önce ’ın ödeme alıp ödeme yaptığı dönemlerde de ara ara sorulan soruları cevaplandırdığı bu hesap üzerinden ilgili videonun paylaşılmış olması gerçeklik ihtimalini de oldukça üst seviyeye taşımış oldu.

 

 

Yurtdışına Kaçtı, Nerede Olduğu Bilinmiyor

2018 yılı başlarında Türkiye’deki işlerini tamamlayarak yurtdışına çıkan isimli şahsın şu aralar Uruguay’da olduğu iddia ediliyor.

Desteler halinde ayrılmış 100 dolarlık banknotların bulunduğu çekmeceyi video kaydına alan bir anlamda Türkiye’de kendisine güvenerek yatırım yapan binlerce insandan çaldığı paralar ile gününü gün etmeye devam ediyor.

ile alakalı olarak Türkiye’de başlatılan kapsamında ise daha önce hesabına yüklü bir para aktarımı yapılan eski eşi de dâhil olmak üzere birçok isim gözaltına alınmış durumda.


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM
Dost Siteler