Çiftlik Bank CEO’su Çaldığı Paraların Videosunu Paylaştı

Çiftlik Bank üzerinden binlerce kişiyi dolandırarak yurtdışına kaçan Mehmet AYDIN bugün çaldığı paraları ve bu paralar ile aldığı altın saati ile bir video paylaştı.

Android ve IOS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılan bir soru cevap uygulaması üzerinden kendisine sorulan “Paraları eziyor musun lan, gerçekten sövmücem, hakkını veriyorsan helal olsun” şeklindeki soruya Mehmet AYDIN tarafından bir video ile cevap verildi.

Daha önce Çiftlik Bank’ın ödeme alıp ödeme yaptığı dönemlerde de ara ara sorulan soruları cevaplandırdığı bu hesap üzerinden ilgili videonun paylaşılmış olması gerçeklik ihtimalini de oldukça üst seviyeye taşımış oldu.

 

Yurtdışına Kaçtı, Nerede Olduğu Bilinmiyor

2018 yılı başlarında Türkiye’deki işlerini tamamlayarak yurtdışına çıkan Mehmet AYDIN isimli şahsın şu aralar Uruguay’da olduğu iddia ediliyor.

Desteler halinde ayrılmış 100 dolarlık banknotların bulunduğu çekmeceyi video kaydına alan Mehmet AYDIN bir anlamda Türkiye’de kendisine güvenerek yatırım yapan binlerce insandan çaldığı paralar ile gününü gün etmeye devam ediyor.

Çiftlik Bank ile alakalı olarak Türkiye’de başlatılan soruşturma kapsamında ise daha önce hesabına yüklü bir para aktarımı yapılan eski eşi de dâhil olmak üzere birçok isim gözaltına alınmış durumda.

Çiftlik Bank CEO’su Çaldığı Paraların Videosunu Paylaştı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir