Çiftlik Bank Konya’daki Temel Atma Töreninde Gövde Gösterisi Yaptı

Son dönemde adı basında sıkça anılmaya başlanan Çiftlik Bank Konya’da gerçekleştirdiği Konya Süt Ve Damızlık Çiftliği İşletmesi Temel Atma Töreninde gövde gösterisi yaptı.

Ciddi bir katılım ile gerçekleşen Temel Atma Töreni bir anlamda haftalardır ulusal basına konu olan Çiftlik Bank ve Fame Game için bir anlamda gövde gösterisi şeklinde gerçekleşti.

Hafız Osman OSMANOĞLU tarafından gerçekleştirilen Kur’an Tilaveti ile başlayan Konya Süt Ve Damızlık Çiftliği İşletmesi Temel Atma Törenine törene ev sahipliği yapan Tuzlukçu Belediye Başkanı Nurettin Akbuğa‘nın yanısa Dereçine Belediye Başkanı Aykut OKUMUŞ, Fethibey Belediye Başkanı Mustafa Özdemir, Beyyazı Belediye Başkanı Asım Altıntaş, Kayıhan Belediye Başkanı Ömer Şahin, Sultandağı Belediye Başkanı Osman Acar ve Basın Yayın Enformasyon Konya İl Müdürü Abdurrahman Fidancı olmak üzere birçok katılımcı katılım gösterdi.

Ayrıca Diriliş Ertuğrul dizisinde Deli Demir rolüyle büyük beğeni toplayan Mehmet ÇEVİK ‘de bir konuşma gerçekleştirdi. Mehmet ÇEVİK geçtiğimiz günlerde Çiftlik Bank tarafından hazırlanan reklam filminde de yer almıştı.

[stextbox id=’info’]Çiftlik Bank Nedir? Nasıl Yatırım Yapılır? Nasıl ve Ne Kadar Kazanç Elde Edilir?[/stextbox]

 

Çiftlik Bank Reklam – Mehmet ÇEVİK

 

Çiftlik Bank Konya Süt Ve Damızlık Çiftliği İşletmesi Temel Atma Töreninde

https://www.youtube.com/watch?v=VK6KQVYR_1w

Çiftlik Bank Konya’daki Temel Atma Töreninde Gövde Gösterisi Yaptı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir