Çiftlik Bank Şimdi de Bitcoin Mining Cihazı Satmaya Başlıyor

Çiftlik Bank Facebook hesabı üzerinden yapılan duyuru ile kısa süre içerisinde sistem üzerinden kullanıcılara Bitcoin Mining Cihazı satışların başlayacağı duyuruldu.

Yapılan duyuru da yer alan görsele baktığımızda uzunca bir süredir internette satışı yapılan Bitmain Antminer S9 isimli cihazın Çiftlik Bank Kullanıcılarına satılacağını görüyoruz.

Henüz yeterli bir açıklama yapılmamış olsa da firma tarafından yakın dönemde detaylı bir açıklamanın yapılacağı belirtildi. Cihazın fiyatı ise 30.000 Gümüş olarak açıklandı.

 

Çiftlik Bank Şarküterileri

 

Ekran Kartlarından Sonra Bitcoin Mining Cihazları Moda Oldu

Bitmain Antminer S9 ve benzer makinalar daha önceki Ekran Kartı ve Farklı Mining Yöntemlerinden sonra ortaya çıkan sadece bir telefon ile dahi yönetilebilen ve oldukça yüksek işlem gücüne sahip olan cihazlardır.

Bu noktada Çiftlik Bank tarafından satışa sunulan bu cihazların kendileri tarafından kullanılıp kullanılmadığını bilemesek de en azından sistem içerisinde Gümüş Biriktirmiş olan Çiftlik Bank Kullanıcıları tarafından Bitcoin Sistemi üzerinde bir yatırım yapmak amacı ile alınabilir.

Normal satış fiyatı 20 – 25 Bin TL arasında değişen bu cihazın ne zaman satışa sunulacağı, alan Çiftlik Bank kullanıcılarına nasıl bir teknik destek verileceği, cihazı satın alanların harcadıkları parayı ne kadar sürede yeniden toparlayabilecekleri ise şu aşamada tam bir muamma.

 

Çiftlik Bank Bitcoin Mining Cİhazı

 

Çiftlik Bank tarafından yapılan açıklama ise şu şekilde.

Tüm üyelerimiz oyunda kazandığı gümüşler ile Bitcoin kazımı yapan bu cihazları satın alabilecekler.

1 yılda %1000 değer kazanan Bitcoin, kazım makinalarına sizde sahip olun !

Çok yakında Çiftlik Bank oyun içi şarküteri bölümünde satışa sunulacaktır.

Ürün adresinize kargo ile teslim edilecek.

 

Bitmain Antminer S9 Video İncelemesi

 

Çiftlik Bank Şimdi de Bitcoin Mining Cihazı Satmaya Başlıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir