Çiftlik Bank Yeni Üye Alımlarını Durdurdu

Son dönemin popüler oyun ve kazanç sistemlerinden birisi olan Çiftlik Bank aldığı karar ile belirsiz süreliğine Yeni Üye Alımını durdurdu.

08/01/2018 tarihinde alınan ve uygulanmaya başlanan karar neticesinde Çiftlik Bank Sistemine kayıt olmak isteyenler karşılarına çıkan uyarı ile kayıt işlemlerinin geçici bir süreliğine durduğunu gördüler.

Firmanın son dönemde Ponzi Sistem ve Saadet Zinciri yakıştırmalarından kurtulmak adına böyle bir eylem gerçekleştirdiği de verilen bilgiler arasında.

Çiftlik Bank Yeni Üyelik Alımlarını Durdurdu

 

Çiftlik Bank Tarafından Yapılan Üyelik Açıklaması

Bir süredir firmamız ve markalarımıza ilişkin yanlış ve eksik bilgilerle üretilen algıya yönelik yayın çabalarını, ibretle izlemekte olup, bilindiği üzere tüm iyi niyetimizle ilgili bakanlıklardan firmalarımıza yönelik inceleme talep etmiştik.

Bakanlıklara bağlı görevliler tarafından sürdürülen incelemelerde bugüne değin medya üzerinden eksik ve kıt haberlerle oluşturulan algının yerine, bizler de gerçeği ikame etmek için şeffaflık ve samimiyet ilkesi ile tam kadro var gücümüzle çalışıyoruz.

Ancak, Fame Game Hayvancılık Sanayi ve Ticaret A.Ş., ve Çiftlik Bank markamıza ve ticari yapımıza yönelik ilk günden bu yana ‘Ponzi’, ‘Saadet Zinciri’ gibi akla hayale sığmayan çeşitli iftiraların aleni şekilde atılmaya devam ettiğine de üzülerek tanık olmaktayız.

Bu gerekçelerle 08.01.2018 günü, Fame Game Tarım ve Hayvancılık A.Ş., Yönetim Kurulu Olağan Değerlendirme Toplantısında şu kararları almıştır; 

“200 milyon liralık ödenmiş sermayesi, 7 çiftlik, 2 süt ve et entegre tesisi, 156 şarküteri ile aktif ticari faaliyetlerini sürdüren, menkul ve gayrimenkul varlıkları, 500 bin üyesi ile gelecek 5 yıl içinde sektöründe lider olmayı hedefleyen ÇİFTLİK BANK, oluşturulan tüm olumsuz algıları ve ön yargıları durdurmak, iddia edildiği gibi Ponzi Sistem veya Saadet Zinciri olmadığını ispat etmek üzere sisteme YENİ ÜYE ALIMINI DURDURMUŞTUR.”

Yönetim Kurulumuz ayrıca markamızın 2018 yılı sonu hedefleri ile ilgili olarak; 23 Aralık’ta Konya’da temelini attığımız ve inşaatı hızla devam eden Türkiye ve Avrupa’nın en büyük Süt ve Damızlık Çiftliğinin hayata geçirilmesi, ülke genelinde şarküteri sayısının 3.000’e ulaştırılması, yeni tarım ve hayvancılık projeleri için ARGE çalışmalarına yoğunlaştırılması konusunda mutabık kalmıştır. 

Yönetim Kurulu kararı ile; ÇİFTLİK BANK ve FAME GAME Hayvancılık Sanayi Ticaret A.Ş., bundan sonra hedef ve amaçlarına hali hazırda aktif olan üyeleri ile birlikte ulaşmak için var gücüyle çalışacaktır. 

Alınan kararlar tüm ÇİFTLİK BANK AİLESİNE hayırlı olsun.

 

Romanov Koyunu Kampanyası - Çiftlik Bank

 

Üyelik Alımları Açılacak mı Belli Değil

Çiftlik Bank tarafından üyelik aşamasında kullanıcıların karşısına çıkan karar ile alakalı olarak Facebook Sayfası veya Web Sitesi üzerinden başka bir açıklama yapılmamış durumda.

Bu noktada da ilerleyen dönemde Çiftlik Bank Üyelik Sisteminin tekrar açılıp açılmayacağı konusu net değil.

Firmanın sistemdeki döngüyü sağlamak adına sistem içindeki kullanıcıları hedefleyen Hayvan İndirimleri gerçekleştirdiği de gelen bilgiler arasında.

Bu sayede sisteme yeni üye girişi durmuş olsa dahi içerdeki kullanıcıların yatırımları devam edecek gibi görünüyor.

Çiftlik Bank Yeni Üye Alımlarını Durdurdu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir