Pasaport Kayıt İşlemleriÇin Malı iPhone 6 Modelleri Pazara Çıkmaya Hazır

Çin Malı iPhone 6 Modelleri Pazara Çıkmaya Hazır

Henüz Apple firması tarafından Apple iPhone 6 modelinin tanıtımı yapılmadı ancak Çin Malı iPhone 6 serileri pazara yavaş yavaş çıkmaya başladı. Pazara sızan özellikler ve kasa tasarımları ile kendi iPhone 6 modellerini ortaya koyan Çinli Üreticiler pazara Apple firmasının ürünü çıkmadan çıkmayı bile planlamış durumdalar. NowhereElse sitesi tarafından paylaşılan 4.7 inçlik Klonlanmış iPhone 6 serisi […]


Henüz Apple firması tarafından modelinin tanıtımı yapılmadı ancak Çin Malı iPhone 6 serileri pazara yavaş yavaş çıkmaya başladı.

Pazara sızan özellikler ve kasa tasarımları ile kendi iPhone 6 modellerini ortaya koyan Çinli Üreticiler pazara Apple firmasının ürünü çıkmadan çıkmayı bile planlamış durumdalar.

NowhereElse sitesi tarafından paylaşılan 4.7 inçlik Klonlanmış iPhone 6 serisi internete sızan en yakın tasarımı ile pazara çıkmaya hazırlanıyor gibi görünüyor.

Çin Malı iPhone 6 Modelleri Pazara Çıkmaya Hazır
Çin Malı iPhone 6 Modelleri Pazara Çıkmaya Hazır

Java tabanlı İOS 8 İşletim Sistemi ile çalışan Çinli iPhone 6 serisi pazara direkt olarak giriş yapıp en azından Apple görünümlü bir telefonum olsun diyenlere kendisini sattıracak gibi görünüyor.

Çin Malı iPhone 6
Çin Malı iPhone 6

 

Kasa ve İşletim Sistemi benzerliği ile de üründen anlamayan kişilere daha önce Samsung Galaxy serisinde ve Apple iPhone serisinde olduğu gibi satılacağı da kesin.

Çinli iPhone 6
Çinli iPhone 6

  Sıradaki Apple iPhone Modeli Ekranı İle Sınırları Zorlayacak

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status