Çin Malı iPhone 6 Modelleri Pazara Çıkmaya Hazır

Çin Malı iPhone 6 Modelleri Pazara Çıkmaya Hazır

Henüz Apple firması tarafından Apple iPhone 6 modelinin tanıtımı yapılmadı ancak Çin Malı iPhone 6 serileri pazara yavaş yavaş çıkmaya başladı. Pazara sızan özellikler ve kasa tasarımları ile kendi iPhone 6 modellerini ortaya koyan Çinli Üreticiler pazara Apple firmasının ürünü çıkmadan çıkmayı bile planlamış durumdalar. NowhereElse sitesi tarafından paylaşılan 4.7 inçlik Klonlanmış iPhone 6 serisi […]yorumlar.net

Henüz Apple firması tarafından modelinin tanıtımı yapılmadı ancak Çin Malı iPhone 6 serileri pazara yavaş yavaş çıkmaya başladı.

Pazara sızan özellikler ve kasa tasarımları ile kendi iPhone 6 modellerini ortaya koyan Çinli Üreticiler pazara Apple firmasının ürünü çıkmadan çıkmayı bile planlamış durumdalar.

NowhereElse sitesi tarafından paylaşılan 4.7 inçlik Klonlanmış iPhone 6 serisi internete sızan en yakın tasarımı ile pazara çıkmaya hazırlanıyor gibi görünüyor.

Çin Malı iPhone 6 Modelleri Pazara Çıkmaya Hazır
Çin Malı iPhone 6 Modelleri Pazara Çıkmaya Hazır

Java tabanlı İOS 8 İşletim Sistemi ile çalışan Çinli iPhone 6 serisi pazara direkt olarak giriş yapıp en azından Apple görünümlü bir telefonum olsun diyenlere kendisini sattıracak gibi görünüyor.

Çin Malı iPhone 6
Çin Malı iPhone 6

 

Kasa ve İşletim Sistemi benzerliği ile de üründen anlamayan kişilere daha önce Samsung Galaxy serisinde ve Apple iPhone serisinde olduğu gibi satılacağı da kesin.

Çinli iPhone 6
Çinli iPhone 6

  Apple iPhone 5S Neden Retina Display Ekrana Sahip Değil
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Teknoloji'nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status