Çin’li Mobil Telefon Üreticisi Umidigi Türkiye Pazarına Giriş Yaptı

2012 yılında Çin merkezli olarak kurulan ve hızlı büyümesine devam eden Umidigi markasının Türkiye Ofisi açıldı. Umidigi Türkiye resmi olarak çalışmalara başladı.

Çin’li Akıllı Telefon üreticilerinin son yıllarda yaptıkları ataklar sayesinde Xiaomi, Huawei, Vivo, Oppo, Honor,  ZTE ve daha birçok marka gerek ülkemizde gerekse de Avrupa Pazarında satışa çıktı.

Global Pazarda büyümeye devam etmek isteyen Umidigi firması da ülkemizdeki çalışmalarına başladı ve firmanın Türkiye ayağını resmi olarak faaliyete aldı.

 

Umidigi Z2 Pro

 

Akıllı Telefon ve Kablosuz Şarj Cihazları Getirecek

Firma gerek sosyal medya üzerinden gerekse de umidigi.com.tr adresi üzerinden Türkiye ayağını resmi olarak aktife almış durumda.

Firma tarafından Türkiye pazarında satışa sunulacak olan ürünler ise şu şekilde;

  • Umidigi A1 Pro – Akıllık Telefon
  • Umidigi Z2 – Akıllı Telefon
  • Umidigi Z2 Pro – Akıllı Telefon
  • Umidigi Q1 – Qi Standardına Sahip Hızlı Şarj Cihazı

Firma tarafından henüz resmi ürün lansmanları yapılmadığı için Türkiye Satış Fiyatları konusunda net bir bilgi veremiyoruz. Ancak Temmuz ayı sonuna kadar firmanın ürünlerini Türkiye Pazarında satışa sunması bekleniyor.

Firmanın ilk etapta N11, GittiGidiyor ve HepsiBurada gibi sitelerin yanında umidigi.com.tr adresi üzerinden de satış yapması, teknoloji mağazalarına ise ilk etapta fazla adım atmaması bekleniyor.

Çünkü rakiplerinden bir adım daha öne çıkabilmek için firmanın ilk dönemde pazara göre daha makul fiyatlarla, Fiyat Performans ürünleri ile kullanıcı karşısına çıkması gerekiyor. Aksi durumda rekabetin oldukça yoğun yaşandığı Türkiye Pazarında ciddi bir başarı elde edemeyebilirler.

İkinci adımda ise müşteri memnuniyeti ve servis noktasında sunacağı hizmet, yine ürünlerin kaliteleri ve performansları oranında pazarda belli bir yer edinmesi ile Operatör Satışlarına ve Teknoloji Mağazalarına giriş yapabilir diye düşünüyoruz.

 

Umidigi Q1 Şarj Cihazı

 

Çin’li Mobil Telefon Üreticisi Umidigi Türkiye Pazarına Giriş Yaptı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.