Cola Turka ve Çamlıca Portakallı Kapakları Altındaki Şifre ile Vodafone Sınırsız Görüşme Kampanyası

2,5 Litrelik Cola Turka ve Çamlıca Portakallı ürünlerini tüketen abonelere özel Vodafone’dan Ücretsiz Görüşme imkanı sağlayan kampanya başladı.

Kapaklar altındaki şifreyi 4949 nolu SMS ile gönderin kampanya girişiniz başlamış olsun. Sonraki 48 saat içerisinde gelecek mesajdan sonra hattınıza tanımlanacak hediye ile  Tüm Vodafone Aboneleri ile Sabah 8.00’dan akşam 20.00’a kadar 12 saat Ücretsiz Görüşün.

Kampanya  25 Şubat 2011 ile 1 Ağustos 2011 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamında gönderilen her SMS 40 Kuruştan Ücretlendirilecektir.

Kazanılan dakikalar gönderilen SMS sonrasında 48 Saat içerisinde hesabınıza yüklenecek ve size mesaj ile bilgi verilecektir.

Kampanya Detayları:

 • Bu kampanya, 25 Şubat – 1 Ağustos 2011 tarihleri arasında, Türkiye genelinde, COLA TURKA 2,5 L. Pet Şişe ve ÇAMLICA Portakallı 2,5 L. Pet Şişe ürünleri için geçerlidir.
 • Kampanyaya katılım, COLA TURKA 2,5 L. Pet Şişe ve ÇAMLICA Portakallı 2,5 L. Pet Şişe kapaklarındaki ŞİFRE’yi kısa mesaj ile Vodafone 4949’a göndererek gerçekleştirilebilir.
 • Kampanyaya Vodafone Türkiye aboneleri katılabilir.
 • Kampanyaya katılım 0,4 TL (ÖİV ve KDV dahil) olarak ücretlendirilecektir. Geri dönüş mesajı katılımcılara ücretlendirilmez. Vodafone kampanya dönemi içerisinde SMS birim fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyaya katılım sadece SMS yolu ile gerçekleşmektedir.
 • Ürünlerin içindeki şifreler sadece bir kere kullanılabilir. Aynı şifre ile mükerrer katılımlar kabul edilmeyecektir. Mükerrer katılılımlarda, ilk gönderilen şifre ve katılım kabul edilecektir
 • Katılımcılar, her gün ilk başarılı katılımları karşılığında 08:00 ve 20:00 saatleri arasında Vodafone yönünde ve yurtiçinde geçerli olan Limitsiz Konuşma Süresi kazanacaktır. Kazanılan konuşma süresi katılımı takip eden 48 saat içerisinde yüklenecektir.
 • Kampanyaya katılan Vodafone aboneleri tarafından kazanılan konuşma süreleri, teyid mesajının geldiği gün 08:00 ve 20:00 saatleri boyunca geçerli olur, sadece Vodafone yönüne yurtiçi konuşmalarda kullanılabilir.
 • Aynı katılımcı, aynı gün içinde bir kere katılma hakkına sahiptir. Aynı gün içindeki 2. katılımı sayılmaz ve ertesi gün aynı şifre ile tekrar katılabilir.
 • Dakika ve Limitsiz konuşma hediyesi, sadece Vodafone yönünde, yurtiçi görüşmelerde kullanılabilir. SMS, Vodafone ve Vodafone Çözüm Ortakları’nca sunulan Katma Değerli Servisler’in satın alınmasında veya mobil internette kullanılamaz. Hediye dakikalar tarife bağımsız olarak kullanılabilir.
 • Kampanya kapsamında yükleme yapılan hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan konuşma süresi geçerliliğini yitirecektir.
 • Kazanılan hediye devredilemez ve paraya dönüştürülemez.
 • Abonelerin sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez. Sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Vodafone Türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar. Abonelerin sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez. Sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Vodafone Türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Kampanyaya katılan herkes kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.
 • Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ve Esas Pazarlama ve Tic. A.Ş. kampanya süresinde katılım şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ve Esas Pazarlama ve Tic. A.Ş. kampanya boyunca, kampanya katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsuları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının o güne kadarki bütün katılım verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Bu kampanya, Esas Pazarlama ve Tic. A.Ş. tarafından tarafından, Cola Turka 2,5 L. ve Çamlıca Portakallı 2,5 L. Pet Şişe ürünleri için 25 Şubat – 1 Ağustos 2011 tarihleri arasında, Türkiye genelinde, Milli Piyango İdaresi izin kapsamı dışında yürütülmektedir.

Cola Turka ve Çamlıca Portakallı Kapakları Altındaki Şifre ile Vodafone Sınırsız Görüşme Kampanyası

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Yorum

 1. 7 Eylül 2011, 16:09

  Kapak kampanyasından dolayı ne yapacağımızı şaşırdık. Cola turka’nın ayrıca da en çok savunucusuyum. Fakat kapakları verip nereden çamlıca’ları alacağımız bir yer bulamadık. Sürekli ” haftaya gelin diyerek ” bizleri gönderiyorlar. Bu konuda sizlerden bilgi bekliyorum.
  KAYSERİ

  Cevapla
  • Bunun bizimle bir ilgisi yok ne yazık ki. Bölgenizdeki Ülker dağıtıcıları ile görüşmeniz gerekiyor. Dağıtım işlemlerini onlar yapıyorlar.

 2. bu kamyaya neden turkcell liler katılamıyor turkcell olsa daha çok alınır bu kola

  Cevapla
 3. Neden hemen yüklemezler ki anlamıyorum. Amaçları belli 48 saat içerisinde akşam saat 7 gibi yüklemek. Sronra 1 saat zaten konuşman bile imkansız…

  Cevapla