Corning Firması Gorilla Glass 3 Camları Tanıtacak

Corning Firması Gorilla Glass 3 Camları Tanıtacak

Corning Firması tarafından tasarlanan ve günümüzde özellikle Dokunmatik ekrana sahip Akıllı Telefon Modellerinde kullanılan Gorilla Glass camlarının yenilenmiş serisi Gorilla Glass 3 CES 2013 fuarında tanıtılacak. Son olarak Samsung Galaxy S3 modelinde kullanılan Gorilla Glass 2 serisinden sonra daha da geliştirilen ve hem dayanıklılık hem de yapı itibari ile yukarıya taşınan Gorilla Glass 3 camları […]Corning Firması tarafından tasarlanan ve günümüzde özellikle Dokunmatik ekrana sahip Akıllı Telefon Modellerinde kullanılan Gorilla Glass camlarının yenilenmiş serisi Gorilla Glass 3 CES 2013 fuarında tanıtılacak.

Son olarak modelinde kullanılan Gorilla Glass 2 serisinden sonra daha da geliştirilen ve hem dayanıklılık hem de yapı itibari ile yukarıya taşınan Gorilla Glass 3 camları Corning tarafından CES 2013 fuarında tanıtılmaya hazırlanıyor.

Yeni bir yapıya bürünmesi beklenilen Gorilla Glass camların 3. Nesil seri ile 3 kat daha dayanıklı olması bekleniyor. Bu durumda akıllı telefonların cam yapılarının daha uzun sürede bozulmalara maruz kalacağı, cihazı yıllarca rahatlıkla kullanabileceğimiz bize gösteriyor.

Corning Gorilla Glass 3 Serisi Camlar Geliyor
Corning Gorilla Glass 3 Serisi Camlar Geliyor

Ayrıca Gorilla Glass 3 serisi kırılma noktasında da bir önceki seriye göre %50 daha dayanıklı bir yapıya sahip olarak gelecek. Yere düşme veya üstüne bir şeylerin düşmesi gibi durumlarda cam kırılmaları daha az yaşanan bir sorun olacak.

  HTC One Tayvan'da Satışa Başladı, Türkiye İse Sırada

Yakın dönemde pazara sürülmesi planlanan , ve daha birçok yeni akıllı telefon modelinin Gorilla Glass 3 serisi camlar ile gelebileceğini de unutmayalım.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK

Teknoloji’nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status