Crazybaby Air Wireless Kulaklıklar Dağıtılmaya Başlandı

İndiegogo isimli kitlesel fonlama sitesi üzerinden yaklaşık 2.8 Milyon Dolarlık yatırım almayı başaran Crazybaby Air Wireless Kulaklıklar dağıtılmaya başlandı.

Tasarımsal olarak biraz daha Samsung Icon X serisine benzeyen ancak sunduğu özellikle ile de Apple AirPods modelinden de rol çalan Crazybaby Air serisi kablosuz kulaklıklar yurtdışında oldukça fazla ilgi görmeye başlamış durumda.

Bu ilginin karşılığını aldığı 2.8 Milyon Dolarlık yatırım ile karşılayan firma ilk olarak İndiegogo üzerinden ürüne yatırım yaparak satın alan kullanıcılara ve farklı inceleme sitelerine ürünü göndermeye başlamış durumda.

 

Crazybaby Air Renk Seçenekleri

 

Crazybaby Air Wireless Kulaklık Ön İncelemesi

Yapı olarak yine Çift Kulaklık sistemine sahip olan ve her kulaklıkta kendi bataryasını barındıran Crazybaby Air serisi bir adet şarj kutusu ve birçok kulaklık tıkacı ile birlikte kullanıcılara gönderiliyor.

İki farklı renk seçeneğine sahip olan ürünün yapıldığı malzeme oldukça kaliteli. Zaten yanında verilen şarj kutusuna da bakıldığında bu rahatlıkla görülebiliyor.

 

Crazybaby Air Kutu İçeriği

 

Bluetooth 4.2 desteğine sahip olan cihazda kablosuz olarak 10 metrelik bir mesafeden müzik dinlemek veya telefon görüşmesi yapabilmek mümkün.

IPX6 sertifikasına da sahip olan modeli spor esnasında veya yağmur altında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Cihazın şarj kutusu ile kullanımında ortalama olarak 15 saatlik müzik dinlemesi ya da 20 saatlik telefon görüşmesi yapabilmek mümkün.

 

Crazybaby Air Mobil Uygulaması

 

Direkt olarak kullanmaya başladığınızda ise cihazın kendi şarjı 3 saat kadar müzik, 4 saate kadar da konuşma yapabilmenize imkân sağlıyor.

Hi-Fi Ses Çıkışına sahip olarak gelen ve kulak yapısına oldukça uygun olarak üretilen Crazybaby Air modelinin frekans çıkışı 8 HZ ile 24 KHz aralığında. Empedans değer 16 Ohm ve Duyarlılık konusunda da 101 Db seviyesinde.

 

Crazybaby Air ve Rakipleri

 

USB Type-C giriş ile şarj olan şarj kutusu isterseniz o an isterseniz de sonrasında kulaklıklarınızı şarj ederek kesintisiz bir müzik keyfi yaşamanıza olanak sağlıyor.

Cihazın gürültü izolasyon sistemi de oldukça başarılı. Zaten komple kulak içine girmesi hem dış sesleri izole etmesi hem de kulakta daha sağlam durarak düşmelerin önüne geçmesi noktasında cihaza çok şey katıyor.

Kulaklıklar üzerinden Apple SİRİ veya Google Asistan gibi sesli kontrol uygulamalarını da kontrol edebilmeniz mümkün. Bu sayede telefonu hiç elinize almadan işlemler yapabilirsiniz.

 

Crazybaby Air Teknik Özellikler

 

Crazybaby Air Satış Fiyatı ve Türkiye Gönderimi

İndiegogo üzerinden halen cihazın satışı yapılıyor. İlk partide firma 5.000 siparişi alıcılarına göndermiş durumda. Kalan siparişler için de üretim süreci devam ediyor.

Ürünün satış fiyatı Kargo Dahil olacak şekilde 169 Dolar olarak belirlenmiş durumda. Tabi bu ürünün Türkiye’ye girişi sırasında ödemesini yapacağınız olan Gümrük Vergisi bu rakama dahil değil.

 

 

Crazybaby Air Wireless Kulaklıklar Dağıtılmaya Başlandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir