Pasaport Kayıt İşlemleriCyanogen 12 Güncellemesi OnePlus One’a Geliyor!

Cyanogen 12 Güncellemesi OnePlus One’a Geliyor!

Cyanogen 12 Yazılım Güncellemesi OnePlus One kullanıcıları için kısa süre içerisinde hazır hale gelecek ve kullanıcılara gönderilmeye başlanacak. 2014 yılının amiral gemisi katili olarak lanse edilen OnePlus One, fiyat/performansı ile Android tutkunlarının rüyasını süsleyen cihazlar arasında yer almayı başarmıştı. Davetiye usulü satışa sunulan OnePlus One, Cyanogen yazılımından gücünü alıyordu. Cyanogen ekibi OnePlus One için yeni […]


Cyanogen 12 Yazılım Güncellemesi One kullanıcıları için kısa süre içerisinde hazır hale gelecek ve kullanıcılara gönderilmeye başlanacak.

2014 yılının amiral gemisi katili olarak lanse edilen One, fiyat/performansı ile Android tutkunlarının rüyasını süsleyen cihazlar arasında yer almayı başarmıştı.

Davetiye usulü satışa sunulan One, Cyanogen yazılımından gücünü alıyordu.

Cyanogen ekibi OnePlus One için yeni güncellemeler sunarak cihazı günden güne geliştirmeyi başarmıştı. Ekip geçtiğimiz günlerde Cyanogen 12 yazılımı OnePlus One kullanıcılarına sunmuştu. Ancak bu güncelleme sunumu kısa bir süreliğine ertelendi.

Cyanogen 12 Güncellemesi OnePlus One'a Geliyor!
Cyanogen 12 Güncellemesi OnePlus One’a Geliyor!

 

Açıklamalara göre Cyanogen 12’nin OnePlus One gelmesi cihaza yeni özellikler ekleneceği için biraz ertelenecek. OnePlus’ın kurucularından Carl Pei’nin söylediğine göre cihaza “Ok Google” yerine “O.K. OnePlus” özelliği entegre edilecek. Bu komut sayesinde sesli olarak cihazın yönetilebileceği düşünülüyor.

 

Cyanogen 12 Güncellemesi OnePlus One'a Geliyor!
Cyanogen 12 Güncellemesi OnePlus One’a Geliyor!

Kaynak: http://shiftdelete.net/cyanogen-12-oneplus-onea-geliyor-59878

  OnePlus One Modeli Resmi Olarak Tanıtıldı. İşte Modelin Tüm Özellikleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status