Dacom Airpod GF7 TWS Bluetooth Kulaklık İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

Dacom Airpod GF7 TWS Bluetooth Kulaklık İncelemesi ve Kullanıcı YorumlarıAirPods ailesinin Uygun Fiyatlı Çözümleri arasında yer alan Dacom AirPod GF7 TWS Blueetooth Kulaklık ailesini sizler için test ettik ve ürünle alakalı bir de İnceleme Videosu hazırladık. Ürünle alakalı tüm sorularınızı Yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Öncelikle ürünü bizlere inceleme için gönderen MobilCadde Sitesine teşekkürlerimizi iletmek isteriz. Ürünün bize ulaşması ve sizlere İncelemesinin yayınlanması noktasında birçok anlamda bizlere destek oldular.

Öncelikle dilerseniz cihazla alakalı Teknik Özelliklerin yer aldığı bir tabloyu sizlere sunalım. Sonrasında da hem yazılı inceleme hem de video inceleme ile sizleri baş başa bırakacağız.

 

Dacom AirPod GF7 TWS

 

Dacom Airpod GF7 TWS Teknik Özellikler

Dacom AirPod Ailesinin teknik özellikleri aşağıdaki gibidir.

 

Bluetooth Sürümü  Bluetooth 4.2
Tek Kullanım  Var
Batarya Değeri  100 mAh (Her Kulaklıkta 50 mAh) – 3.7 Volt
Ortalama Şarj Süresi  1-2 Saat
Ortalama Konuşma Süresi  3-4 Saat
Ortalama Bekleme Süresi  80 Saat
Empedans Değeri  32 Ohm
Frekans Aralığı  20 HZ – 20 kHZ
Duyarlılık  108 Db
A2DP Desteği  Var
Çalışma Mesafesi  10 (Net Değer) –  30 Metre (Max)
Boyutlar  10 x 18 x 10 mm
Ağırlık  13 Gr
Renk Seçenekleri  Beyaz
Taşıma Kutusu Batarya Değeri  400 mAh
Taşıma Kutusu Şarj Sayısı Yaklaşık 4 Kez
Satış Fiyatı  250 TL Civarı (2017 Mart Ayı)
Kutu İçeriği  2 Adet Dacom Kulaklık

Taşıma ve Şarj Kutusu

Micro USB 2.0 Şarj Kablosu

Kullanım Kılavuzu

 

Dacom AirPod Modeli

 

Kulaklığı Telefona Bağlamak

Dacom GF7 TWS Bluetooth Kulaklık ile Telefon veya Tablet PC Bağlantısı yapabilmek için aşağıdaki sıra ile bazı işlemler gerçekleştirmeniz gerek.

 • İki cihazın üstünde de bulunan tuşlara 5 sn kadar basılı tutunuz. Cihazlarda Kırmızı – Mavi ışık yanıp sönmeye başlayana kadar bu işlemi yapınız. Işıklar yanıp sönmeye başlayınca parmağınızı çekin.
 • Telefon veya Tablet PC üzerinden Bluetooth kısmına gelin ve Yeni Cihaz Taraması yapın. Karşınıza 2 adet Dacom GF7 TWS çıkacaktır. Sırasıyla ikisi ile de bağlantı yapın.
 • İki cihazla da bağlantı yaptıktan sonra Telefon veya Tabletteki Bluetooth bağlantısını kapatın.
 • Kulaklıklar üstünde bulunan tuşlara kısa bir süre basılı tutun ve kırmızı ışık yanıp kapanınca parmaklarınızı çekin.
 • Sonrasında kulaklıkların üstünde  bulunan tuşlara 5 sn kadar basılı tutunuz. Cihazlardan bir tanesinde Kırmızı – Mavi Işık yanıp sönmeye başlayacaktır. Birkaç saniye daha basılı tutunca mavi ışık yanıp sönecektir. Mavi ışık yanıp sönmeye başlayınca parmaklarınızı tuşlardan çekin.
 • Son olarak Telefon veya Tablet üzerinden Bluetooth Özelliğini açın ve kulaklıklarla bağlantı yapmaya başlayın.
 • Kurulumla alakalı Görsel Anlatımı aşağıdaki İnceleme Videosu üzerinden izleyebilirsiniz

 

Kulaklık Dilini Değiştirme

Kulaklık şarj edilirken (kulaklığı şarj cihazının kutusuna koyun), ardından MFB’ye (Çok İşlevli Düğme’ye) iki defa basın.

 

Dacom AirPod TWS

 

Dacom Airpod GF7 TWS Yazılı İnceleme

Dacom AirPod ailesi özellikle AirPods serisini satın almak isteyen ancak buna mali olarak gücü yetmeyen kullanıcılar için önemli bir alternatif ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Tasarım olarak modelinden biraz daha kalın olan cihazda bazı Teknik Özellikler kırpılmış olsa da özellikle Ses Çıkış Gücü ve Kulakta Durma noktasında Apple AirPod serisinden pek de geri kalmıyor.

Bas Ses Çıkışı noktasında yaptığımız incelemelerde yeterli olmadığını düşünüyor olsak da Ses Çıkış Gücü yüksek olduğundan çok bas müzik sevmeyenler için Müzik Dinleme noktasında iyi işler çıkaracaktır.

Cihazın iki kulaklığı üzerinden Müzik Dinlemesi yapabilirken Telefon Görüşmesi noktasında sadece Sağ Kulaklıktan ses alışverişi yapabiliyorsunuz.

Bluetooth 4.2 Desteği sunan cihaz ile max. 30 metreye kadar Ses Aktarımı yapabiliyorken cihazın yanında gelen kutusu ile de cihazı 4 Kez şarj edebiliyorsunuz. Bu durumda da 3-4 saat kullanım 1-2 saat şarj sistemi ile toplamda 20 saate kadar Müzik Dinleme imkanına sahip olabiliyorsunuz.

Akıllı Sesli Komut Sistemi sayesinde dilerseniz Çince dilerseniz İngilizce olarak cihazın sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz. Cihaz açılır ve kapanırken, batarya seviyesi düşerken ve birçok uyarıda size sözlü olarak bilgi sunmasını sağlayabiliyorsunuz.

DSP Gürültü Azaltma Sistemi sayesinde de Telefon Görüşmesi esnasında cihazınız dışarıdan gelen gürültülere karşı ses kalitesini korumayı başarıyor. Çok muhteşem bir ses kalitesi sunmasa da muadillerine göre oldukça başarılı ve net bir ses çıkışı verdiği kesin. Telefon Görüşmesi noktasında sıkıntı yaşamayacağınızın garantisini verebiliriz.

 

Dacom AirPod ve Şarj Kutusu

 

Dacom Airpod GF7 TWS Video İnceleme

Cihazla alakalı Teknik Özellikleri, Kullanım Deneyimlerini, Kutu İçeriğini ve Cihazın Bağlantısı ile alakalı süreçleri videomuz üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Dacom Airpod GF7 TWS Soru, Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumları

Dacom Airpod GF7 TWS Bluetooth Kulaklık ailesine sahip olmak isteyenler Sorularını Yorum kısmından bizlere iletebilirler. Cihazla alakalı olarak gerek bizler gerekse de Mobil Cadde ekibi tarafından sorularınıza yanıt verilmeye çalışılacaktır.

Aynı şekilde cihazı satın alan kullanıcılarda Sorunlarını, Şikayetlerini yada Olumlu / Olumsuz Kullanıcı Yorumlarını bizlerle paylaşabilirler. Bu sayede cihazla alakalı daha net bilgilere ulaşmamız, varsa kronik sıkıntıları görmemiz, Muadillerine göre artı ve eksilerini analiz etmemiz mümkün olacaktır.

Son olarak ürünün Apple AirPods serisi kulaklıklar ile kıyaslanmaması gerektiğini hatırlatma fayda var. Bu serinin 250 TL – 300 TL arasında bir fiyattan satıldığını, AirPods serisinin ise 900 – 1000 TL arasındaki bir fiyata alıcı bulduğunu anımsatmamızda fayda olacaktır.

Dacom AirPod

 

 

  Apple AirPods Bluetooth Kulaklık İncelemesi ve Teknik Özellikleri
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası

Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

 1. Merhaba ürünü aldım ama mikrofon kalitesi adına sıkıntı var sanırım karşı taraf sesimi çok boğuk duyduğunu söylüyor. ne yapmalıyım

  • Farklı bir cihaza bağlayıup yeniden deneyiniz Bağlantı kaynaklı bir sorun mu cihaz kaynaklı bir sorun mu görün. Sorun devam ederse aldığınız yer ile iletişime geçin.

 2. Ben ürünü aldım fakat sarja takmama rağmen kulakların ışığı bir süre sonra kesiliyor veya birinin yanıyor birinin yanmıyor ne yapmaloyım

  • Batarya ömürlerinde bir sorun var mı? Şarj edip kullanmaya başlayınca eskisi gibi kullanabiliyor musunuz? Şarj kutusunda belki bir sıkıntı olmuştur.
   Servis imkanı var mı diye aldığınız yer ile bir görüşün dilerseniz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
 • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status