DEAD TARGET: Zombie oyunu çok sevilecek

Son yıllarda özelliklerde son dönemlerde oyunlara ilgi oldukça arttı. Öncelikle gençlerin ve çocukların çok fazla ilgisini çeken yüzlerce oyun bulunmakta ancak oyun üreticileri rekabetli sektörde var olmaya devam etmek için durmadan yeni ve farklı oyunlar geliştiriyor. Bu oyunlardan birisi de yeni çıkan konsol kalitesinde harika bir aksiyon oyunu

Oyun 2040 yılında geçen süreyi yaşatıyor ve oyunda ülke filmlerde de fazlasıyla konu olan, gençlerin ilgisini çeken zombi tehlikesiyle karşı karşıya geliyor. Savunma Bakanı bu tehlikenin önünü alamazsa sıranın kendine geleceğini biliyor.

Android platformu için üretilmiş konsol kalitesindeki oyunun adı ise DEAD TARGET: Zombie. Oyun hem görselliği ile hem de heyecan ve aksiyon verici yönü ile sizi kendisine bağlayacak. Heyecan içinde temponuzu hiç düşürmeden oynayacağınız oyun birçok oyundan daha farklı bir strateji izliyor.

DEAD TARGET Zombie
DEAD TARGET Zombie

Fazlasıyla detaylı bir FPS olan bu oyunda amaç, ülkeyi tehdit altına alan zombi istilasıyla mücadele etmek ve ülkeyi kurtarmak. Ülkenizi seviyorsanız zombilerle mücadele etmelisiniz ve ülkenizi bu vahşi tehlikeden kurtararak iyi günlere çıkarmalısınız. Tüm bunların yanında daha güçlü bir şekilde savaşmak ve mücadele etmek için yeni silah ve cephaneler satın almanız gerekiyor.

Oyunun özelliklerine baktığımızda; detaylı ve göz kamaştıran 3D grafikleri yer alıyor. Oldukça gerçekçi filmleri andıran ses efektleri bulunuyor. Birbirinden farklı silah ve cephanelerle daha iyi mücadele etmenizi sağlıyor. Oyun içerisinde satın alınabilir öğelerle oyunu daha heyecanlı hale getiriyor. Size verilen zorlu ve eğlenceli görevlerle oyunu daha cazip kılıyor. Oyunla birlikte sosyal medya desteği de sağlıyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 7 sene önce

    zombi oyunları ve filmleri her zaman ilgimi çekmiştir ancak içim hiç ısınmıyor en sonra brad pit in oynadığı zombi filmi beni çok etkilemişti. Umarım bu oyun bekleneni karşılar.

  2. 7 sene önce

    Şu resim bana bir filmi hatırlattı ama ismini hatırlayamadım, o filmin sahnesi kesilip filmin afişi yapılmış gibi :)