Digiturk İnternet Altyapı İşine Giriyor

Dijital TV Altyapı hizmeti sunan Digiturk 2020 yılı içerisinde ISP Lisansı alarak kullanıcılarına İnternet Altyapı Hizmeti de sunmaya başlayacak.

Digiturk ve beIN Media Group Üst Yöneticisi (CEO) Yousef Al-Obaidly tarafından yapılan açıklamaya göre 2020 yılı içerisinde Digiturk ülkemizdeki ISP (İnternet Servis Sağlayıcı) firmalarından birisi haline gelecek ve İnternet Altyapısı sunmaya başlayacak.

Digiturk tarafından başlatılan bu çalışmada hedeflenen şey hem İnternet Servis Altyapısını hem de Dijital TV Hizmetini bir arada tüketicilere sunarak kullanıcı sayısını arttırmak ve daha fazla eve TV hizmeti sunabilmek.

 

Dijital TV ve İnternet Paketleri İç İçe Geçecek

Superonline altyapısı ile internet hizmeti sunmaya başlayacak olan Digiturk firması bu sayede kullanıcılara Dijital TV ve Internet Paketlerini tek bir paket halinde sunarak ürün kalem sayısını arttırmış olacak.

Evinde hem İnternet hem de Digiturk kullanan aboneler ise iki hizmet için ödedikleri ücretin daha altına hem internet hem de TV hizmeti alabilecekleri için kullanımlarını Digiturk üzerine kaydırmak zorunda hissedecekler kendilerini.

Digiturk firmasının İnternet servis sağlayıcısı olarak nasıl bir paket yapısı ile tüketici karşısına çıkacağı, servisin aktif olarak ne zaman son kullanıcının beğenisine sunulacağı ise önümüzdeki günlerde netleşmiş olacaktır.

Digiturk İnternet Altyapı İşine Giriyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir