Pasaport Kayıt İşlemleriDiscovery 2 ve Discovery 2 Plus İçin Yeni Bir Güncelleme Yayınlandı

Discovery 2 ve Discovery 2 Plus İçin Yeni Bir Güncelleme Yayınlandı

Pazara sürdüğü ilk modelleri ile beklenen etkiyi yaratamayan ancak Discovery serisi ile bir anda yıldızı parlayan General Mobile’ den 2014 Amiral Gemilerine yeni güncelleme geldi. 2014 yılı içinde satışına başlanılan General Mobile Discovery 2 modeline ve daha sonra pazara sürülen General Mobile Discovery 2 Plus modeline firma tarafından yeni bir sistem güncellemesi gönderildi. Gelen güncelleme […]


Pazara sürdüğü ilk modelleri ile beklenen etkiyi yaratamayan ancak serisi ile bir anda yıldızı parlayan ’ den 2014 Amiral Gemilerine yeni güncelleme geldi.

2014 yılı içinde satışına başlanılan 2 modeline ve daha sonra pazara sürülen 2 Plus modeline firma tarafından yeni bir sistem güncellemesi gönderildi.

Gelen güncelleme ile İşletim Sistemi aynı kalırken cihazdaki bazı sorunlar giderilerek yeni özelliklerin de önü açıldı.

 

Yeni Güncelleme Ne İçeriyor

Discovery 2 ve Discovery 2 Plus modeli için gelen güncelleme de en fazla dikkati çeken özellik Sim 1 ve Sim 2 için ayrı ayrı zil sesi belirleyebilme özelliği olmuş durumda.

Daha önce Discovery 2 modelinde seçilen zil sesi hem Sim 1 hem de Sim 2 için aynı oluyordu ve hangisinin çaldığı ancak ekrana bakılınca belli oluyordu.

Bunun dışında Discovery 2 ve Discovery 2 Plus modeli için kullanıcılardan gelen şikayetler incelenmiş ve bu şikayetlere göre bazı değişimler yapılmış durumda.

Discovery 2 ve Discovery 2 Plus İçin Yeni Bir Güncelleme Yayınlandı
Discovery 2 ve Discovery 2 Plus İçin Yeni Bir Güncelleme Yayınlandı

Güncelleme Nasıl Olacak?

Eğer halen cihazınız tarafından Güncelleme Uyarısı verilmedi ise yapmanız gereken Ayarlar kısmındaki Sistem Güncellemelerini kontrol etmek.

Cihazınız Wi-Fi ile internete bağlı iken bu işlemi yapabilir ve gelen güncellemeyi Discovery 2 ve Discovery 2 Plus model akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

  General Mobile Discovery İçin Yazılım Güncellemesi Geldi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status