DJI Ronin S Gimbal Modeli Tanıtıldı

DJI firması tarafından CES 2018 fuarında DJI Ronin S isimli DSLR ve Aynasız Fotoğraf Makinalarına uyumlu El Gimbal modeli tanıtıldı.

DSLR ve Aynasız Fotoğraf Makinalarına uyumlu olarak üretilen ve Canon 5D, Panasonic GH serileri gibi birçok marka ve model profesyonel Fotoğraf Makinası ile uyumlu olan DJI Ronin S ailesi özellikle video çeken kullanıcıları oldukça fazla memnun edecek gibi görünüyor.

Tek el ile kullanılabilen ve 3 Eksenli Sabitleme yapabilen Ronin S günümüzde pazarda satışı yapılan benzer Gimbal modellerinden markası ve kalitesi ile sıyrılmayı amaçlıyor olacak.

Yüksek hassasiyetli bir joystick üzerinden yönetimi yapılan ve tek elle kullanılabilen cihaz çok kolay ve hızlı bir şekilde ayarlanarak kullanılabilir hale getiriliyor.

 

DJI Ronin S

 

Fiyatı ve Özellikleri Açıklanmadı

2018 yılının ikinci çeyreğinde satışa çıkması planlanan DJI Ronin S modelinin Teknik Özellikleri ve Satış Fiyatı henüz firma tarafından resmi olarak açıklanmadı.

Daha önce satışını yaptığı DJI Ronin serisinden sonra daha kolay taşınabilir bir model olarak pazara sürülen DJI Ronin S modelinin tahmini olarak 1.5 – 2 KG seviyesine kadar olan cihazları desteklemesini beklemek yanlış olmayacaktır.

Ürünün fiyatının ise günümüzde satışı yapılan Çinli Üreticilerin sattığı ürünlere nazaran daha pahalı olmasını bekliyoruz. Bu noktada da ülkemizdeki satış fiyatı 3.000 TL üstünde olacaktır diye düşünüyoruz.

 

DJI Ronin S Gimbal Modeli Tanıtıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir